Jan Leflík

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

VesničanVelký sál
22.09.2018 - 19:00TestosteronHrajeme

Andrej Saramonowicz

FistachVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

BurbageVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo deniéře

Eurípidés

TalthybiosVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po deniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

Vincek PatákVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Jan Zamykal - ředitel hoteluVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo deniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

LebeděvVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

PurkrabíVelký sál
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiHrajeme

Francis Veber

Dr. SorbierVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo deniéře

Peter Pavlac

Jiří UdržalVelký sál
29.02.2016 - 19:00ODYSSEUS NA LAHVÍCHPo deniéře

Gilad Evron

OdysseusDílna
20.02.2016 - 19:00INRIPo deniéře

Hana Mikolášková

Josef z ArimatieVelký sál
12.12.2015 - 19:00RevizorPo deniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

OsipVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo deniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Krušina, sedlákVelký sál
28.02.2015 - 19:00Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetePo deniéře

William Shakespeare

Šašek FesteVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo deniéře

Dodo Gombár

František Štěpánek, švec, podnikatel a starosta ZlínaVelký sál
13.09.2014 - 19:00Agent František ve službách Sherlocka HolmesePo deniéře

Hugo Vavrečka, Peter Pavlac

Prime head of England - ve skutečnosti Vendelín NebeskýVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo deniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Kuba, Lord TarringtonVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo deniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Jakoubek IdesVelký sál
20.11.2013 - 19:00Kniha o hřbitověPo deniéře

Samko Tále

Údaj neuveden

Dílna
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo deniéře

Lane - Werich - Voskovec

vodník ČochtanVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechPo deniéře

John Steinbeck

CarlsonVelký sál
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo deniéře

Vladimír Fekar

Egyptský úředník, AdžubejVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo deniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

GeorgiVelký sál
15.09.2012 - 19:00Benefice aneb Zachraň si svého AfričanaPo deniéře

Ingrid Lausundová

RenéStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo deniéře

Aischylos

PoselVelký sál
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo deniéře

Jaroslav Žák

Václav Krhoune, šplhounVelký sál
19.11.2011 - 19:00Černá komediePo deniéře

Peter Shaffer

Harold GorringeVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanPo deniéře

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

PetruccioVelký sál
19.03.2011 - 19:00Je třeba zabít SekalaPo deniéře

Jiří Křižan

HospodskýVelký sál
04.12.2010 - 19:00Splašené nůžkyHrajeme

Paul Pörtner

Eda Lorenc, obchodník se starožitnostmiStudio Z
16.10.2010 - 19:00OndinaPo deniéře

Jean Giraudoux

Druhý soudceVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo deniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Nenažraný, přednosta odboruVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoPo deniéře

Vasilij Sigarev

Rudolf Michajlovič, nadřízený NikolajeStudio Z
06.03.2010 - 19:00Fridy KahloPo deniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová

Diego RiveraStudio Z
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůPo deniéře

Carlo Goldoni

BrighellaVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo deniéře

Edmond Rostand

CuigyVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

ŠafránekVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo deniéře

Jaroslav Hašek

ŠvejkVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo deniéře

Tankred Dorst

Pedantický sir Girflet, Obhroublý sir IronsideVelký sál
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo deniéře

Fan Vavřincová

Jan, správce domu ZáhorskýchVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo deniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Předseda, Katolík 4, Kolportér 2, Agent 2, Novinář 1, RekvizitářVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo deniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

Andrej, Eržičin bratrVelký sál
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuPo deniéře

Emilio Salgari - Konrád Popel

SambiliongVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotPo deniéře

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

Milánek, ČechVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Po deniéře

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

ArielStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretPo deniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

Námořníik, Návštěvník Kit Kat KlubuVelký sál
27.09.2007 - 19:00Kauza Ž - ZrozeníPo deniéře

Vladimír Fekar, Dodo Gombár

ChovankaStudio Z
23.06.2007 - 19:00FaustPo deniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herec, tovaryš, Frosch, manažer, kočkodan, pochop, lemurVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo deniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Opovědník, také Kráva a skřítek ZelenáčekVelký sál
13.01.2007 - 19:00Král LearPo deniéře

William Shakespeare

Osvald, Gonerilin správceVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo deniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Dakota KidVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Po deniéře

Karel Čapek

Marius, Robot; Robotský sluhaVelký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo deniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

LazebníkVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyPo deniéře

William Shakespeare

Hortensio, Biančin nápadníkVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýPo deniéře

Friedrich Dürrenmatt

Pauli NeukommVelký sál
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaPo deniéře

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

AzazeloVelký sál
11.06.2005 - 19:00Válka mezi rozmarýnem a majoránkouPo deniéře

António José da Silva, zvaný Žid

SemicúpioVelký sál
23.04.2005 - 19:00Figarova svatbaPo deniéře

dle pana de Beaumarchais

Bazilus, intrikánVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýPo deniéře

Stendhal

Castaneda, pařížská společnostVelký sál
11.12.2004 - 19:00Elektrická pumaPo deniéře

Jiří Suchý - Ferdinand Havlík

Jan Leflík a plno dalšíchDílna
05.06.2004 - 14:30O třech prasátkáchPo deniéře

Akram Staněk

ČlověkStudio Z
18.04.2004 - 19:00OidipúsPo deniéře

Sofoklés

chórStudio Z
11.03.2004 - 19:00Letní denPo deniéře

Slawomir Mrožek

NezdarDílna
20.12.2003 - 19:00LumpacivagabundusPo deniéře

Johann Nepomuk Nestroy

NitkaVelký sál
27.09.2003 - 14:30BajajaPo deniéře

Otomar Dvořák

Rytíř KonipásekVelký sál
28.04.2003 - 19:00Ještě žiju, s věšákem, čepicí a plácačkouPo deniéře

Samuel Königgrätz

Gezider ŠulcStudio Z
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo deniéře

Bartolomé de Las Casas

Dítě, NiňoVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraPo deniéře

William Shakespeare

ThidiasVelký sál

Údaj neuveden

TančírekHrajeme

taneční večer s divadelní kapelou MDZ!

SoulboyDílna