Josef Koller

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

OsricVelký sál
22.09.2018 - 19:00TestosteronHrajeme

Andrej Saramonowicz

RobalVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Wabash, Proteus, LambertVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo deniéře

Eurípidés

OrestesVelký sál
12.11.2017 - 14:30Tučňáci na aršeHrajeme

Ulrich Hub

Druhý tučňákVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo deniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

PticynVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

zbrojnošVelký sál
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiHrajeme

Francis Veber

Francois PignonVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo deniéře

Peter Pavlac

Advokáti Šaller, Pražák a PokornýVelký sál
25.09.2016 - 14:30Opice ŽofkaPo deniéře

Miloš Macourek, Jana Kafková

Bořivoj Panda, pan JezevecVelký sál
16.05.2016 - 19:00MAHÁBHÁRATA ŽENPo deniéře

Madavane K.

Údaj neuveden

Dílna
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo deniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
29.02.2016 - 19:00ODYSSEUS NA LAHVÍCHPo deniéře

Gilad Evron

SeinfeldDílna
20.02.2016 - 19:00INRIPo deniéře

Hana Mikolášková

Pavel z TarsuVelký sál
12.12.2015 - 19:00RevizorPo deniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Policejní náčelníkVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo deniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Mícha, gruntovníkVelký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekPo deniéře

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

Uhlíř, První dědekVelký sál
28.02.2015 - 19:00Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetePo deniéře

William Shakespeare

Pan Ondřej TřasořitkaVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo deniéře

Dodo Gombár

Jan Antonín Baťa, mladší nevlastní bratr TomášeVelký sál
13.09.2014 - 19:00Agent František ve službách Sherlocka HolmesePo deniéře

Hugo Vavrečka, Peter Pavlac

Španělský králVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo deniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Strážník, majordomus na plese, Freddyho dvojníkVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo deniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Josef Janča, ŽítkovanVelký sál
09.11.2013 - 19:00Tracyho tygrPo deniéře

William Saroyan

Blyth, Otec LauryStudio Z
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo deniéře

Lane - Werich - Voskovec

Tom, černý harmonikářVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechPo deniéře

John Steinbeck

LennieVelký sál
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo deniéře

Vladimír Fekar

ČertVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo deniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Ruský admirálVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo deniéře

Petr Zelenka

AlešStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo deniéře

Aischylos

Pátý stařec, sborVelký sál
12.03.2012 - 19:00Ohlušující pach bíléPo deniéře

Stefano Massini

RolandDílna
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo deniéře

Jaroslav Žák

Karel Peterka, věčný čtenářVelký sál
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěPo deniéře

Georges Feydeau

Romain TournelVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo deniéře

Tom Stoppard

Kryštof, jeho učedníkVelký sál
05.03.2011 - 19:00Kočičí hraPo deniéře

István Örkény

ČíšníkVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo deniéře

Jeffrey Hatcher

První výtržníkVelký sál
03.10.2010 - 14:30Čučudejské pohádkyPo deniéře

Vlastimil Peška

Zlý duch Kadědanoka, Moucha, Duch AktášúVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo deniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Podkolatov, vládní radaVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoPo deniéře

Vasilij Sigarev

NikolajStudio Z
06.03.2010 - 19:00Fridy KahloPo deniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová

RecepčníStudio Z
19.12.2009 - 19:00Kdo je tady ředitel?Po deniéře

Lars von Trier

NalleVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo deniéře

Edmond Rostand

NespokojenecVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

MartinVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo deniéře

Jaroslav Hašek

voják a další postavyVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo deniéře

Tankred Dorst

Závistivý sir AgrawainVelký sál
10.03.2009 - 19:00Madam PiafPo deniéře

Karel Semerád

další postavyDílna
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dnePo deniéře

Michal Viewegh

JofannelVelký sál
27.09.2008 - 14:30Opice ŽofkaPo deniéře

Miloš Macourek

Bořivoj Panda, pan JezevecVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo deniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

SlužbaVelký sál
26.04.2008 - 19:00MaryšaPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

Francek, rekrutVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronPo deniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Cyril, Pamfilo, Martellino, druhÝ vykrádač hrobůVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotPo deniéře

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

Johny, AmeričanVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo deniéře

William Shakespeare

Romeo, Montekův synVelký sál
13.10.2007 - 19:00KabaretPo deniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

HermanVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo deniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herec,žák, kočkodan, lemurVelký sál
07.03.2007 - 19:00ŽumpaPo deniéře

Barbora Vaculová

HynekStudio Z
17.02.2007 - 19:00Hello, Dolly!Po deniéře

Jerry Herman - Michael Stewart

BarnabyDílna
29.01.2007 - 19:00Panenka z porcelánuPo deniéře

Magdalena Frydrychová

OhryzekStudio Z
13.01.2007 - 19:00Král LearPo deniéře

William Shakespeare

Vévoda burgundskýVelký sál
05.11.2006 - 19:00Třetí věkPo deniéře

Dodo Gombár

Dušan, jeho přítel, psychologStudio Z
24.09.2006 - 14:30Puf a MufPo deniéře

Nataša Tanská - Zoja Mikotová

MufVelký sál

Údaj neuveden

TančírekHrajeme

taneční večer s divadelní kapelou MDZ!

Speciální hostDílna

Údaj neuveden

Identity | scénické čteníHrajemeDoc. DlouhýDílna