Luděk Randár

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
13.04.2019 - 19:00Pan Kaplan má stále třídu rádHrajeme

Leo Rosten

Profesor ParkhillVelký sál
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

Duch Hamletova otceVelký sál
04.11.2018 - 14:30Sněhová královnaHrajeme

Hans Christian Andersen

HavranVelký sál
27.10.2018 - 19:00Masaryk/ŠtefánikHrajeme

Peter Pavlac

MasarykStudio Z
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

FennymanVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo derniéře

Eurípidés

AgamemnonVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po derniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

TomášVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Luděk SýkoraVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo derniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

generál IvolginVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

Karel IV.Velký sál
21.02.2017 - 19:00BlackbirdHrajeme

David Harrower

RayJiné prostory
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo derniéře

Peter Pavlac

Hugo ForsterVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo derniéře

Tracy Letts

Bill FordhamVelký sál
20.02.2016 - 19:00INRIPo derniéře

Hana Mikolášková

HerodesVelký sál
12.12.2015 - 19:00RevizorPo derniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

HejtmanVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo derniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Údaj neuveden

Velký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

Četník HorlivecVelký sál
28.02.2015 - 19:00Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetePo derniéře

William Shakespeare

FabianVelký sál
11.10.2014 - 19:00Evžen OněginPo derniéře

Alexandr Sergejevič Puškin, Kateřina Menclerová

GuillotVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo derniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Plukovník PickeringVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Jindřich ŠvancVelký sál
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloPo derniéře

Michaela Doleželová, Roman Vencl

Antoine MalrauxVelký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůPo derniéře

František Kožík, Petr Michálek

Giacomo, starý herecVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechPo derniéře

John Steinbeck

CrooksVelký sál
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo derniéře

Vladimír Fekar

Miroslav Zikmund staršíVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo derniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

MavrodaniVelký sál
13.10.2012 - 19:00Sen noci svatojánskéPo derniéře

William Shakespeare

Théseus / OberonVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo derniéře

Petr Zelenka

JiříStudio Z
14.05.2012 - 19:00NocPo derniéře

Andrzej Stasiuk

Údaj neuveden

Dílna
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo derniéře

Aischylos

ApollónVelký sál
03.03.2012 - 19:00Romance pro křídlovkuPo derniéře

František Hrubín

František II, OtecVelký sál
19.11.2011 - 19:00Černá komediePo derniéře

Peter Shaffer

Plukovník MelkettVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo derniéře

Tom Stoppard

Hupfer, krejčíVelký sál
07.05.2011 - 19:00KomunismusPo derniéře

Viliam Klimáček

SousedStudio Z
19.03.2011 - 19:00Je třeba zabít SekalaPo derniéře

Jiří Křižan

Páter FlóraVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo derniéře

Jeffrey Hatcher

George VilliarsVelký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaPo derniéře

Jean Giraudoux

Rytíř HansVelký sál
18.09.2010 - 19:00Věc MakropulosPo derniéře

Karel Čapek

Jaroslav PrusVelký sál
06.02.2010 - 19:00Strýček VáňaPo derniéře

Anton Pavlovič Čechov

Astrov, lékařVelký sál
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůPo derniéře

Carlo Goldoni

doktor LombardIVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo derniéře

Edmond Rostand

Hrabě de GuicheVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

KrištofVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo derniéře

Jaroslav Hašek

Vojenský lékař, Bretschneider, major von Schwarzburg, závodčí, pan Kakonyi, řidič a další postavyVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo derniéře

Tankred Dorst

sir Lancerot z JezeraVelký sál
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dnePo derniéře

Michal Viewegh

KarelVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo derniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Sydney Chaplin, jeho bratrVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo derniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

BoudaVelký sál
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuPo derniéře

Emilio Salgari - Konrád Popel

Lord GuillonkVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotPo derniéře

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

Barak, jeho učitel, vydávající se za HassanaVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Po derniéře

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

Miloslav, kladivoStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretPo derniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

CelníkVelký sál
27.09.2007 - 19:00Kauza Ž - ZrozeníPo derniéře

Vladimír Fekar, Dodo Gombár

ChovankaStudio Z
23.06.2007 - 19:00FaustPo derniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herec, Mefisto 2Velký sál
21.04.2007 - 19:00Výborná kachnaPo derniéře

Neil Simon

Lenny GanzVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo derniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Vincek Punčoška, sluha u Kolčavy a IndiánVelký sál
13.01.2007 - 19:00Král LearPo derniéře

William Shakespeare

Hrabě z KentuVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo derniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Pistolník Jim BeamVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Po derniéře

Karel Čapek

Dr. Hallemeier, Robot H.Velký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo derniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

JuanVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyPo derniéře

William Shakespeare

Petruchio, , šlechtic z Verony, nápadník KateřinyVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýPo derniéře

Friedrich Dürrenmatt

Emil Böckmann, prokuristaVelký sál
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaPo derniéře

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

Baron Maigel, Jidáš, RežisérVelký sál
23.06.2005 - 19:00Tajemství Viléma StoritzePo derniéře

Jules Verne - Arnošt Goldflam

Ing. Henri Vidal, inženýr, realista cca 35 letVelký sál
23.04.2005 - 19:00Figarova svatbaPo derniéře

dle pana de Beaumarchais

Hrabě AlmavivaVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýPo derniéře

Stendhal

Abbé PirardVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiPo derniéře

Ladislav Stroupežnický

Josef HabršperkVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešePo derniéře

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

StrážníkVelký sál
18.04.2004 - 19:00OidipúsPo derniéře

Sofoklés

KreónStudio Z
11.03.2004 - 19:00Letní denPo derniéře

Slawomir Mrožek

ZdarDílna
06.03.2004 - 19:00Marie StuartovnaPo derniéře

Friedrich Schiller

MelvilVelký sál
20.12.2003 - 19:00LumpacivagabundusPo derniéře

Johann Nepomuk Nestroy

ŠtrůdlVelký sál
27.09.2003 - 14:30BajajaPo derniéře

Otomar Dvořák

TobiášVelký sál
14.06.2003 - 19:00Jakub a jeho pánPo derniéře

Milan Kundera

Rytíř Saint-OuenVelký sál
26.04.2003 - 19:00MisantropPo derniéře

Moliere

FilintVelký sál
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo derniéře

Bartolomé de Las Casas

FerdinandVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaPo derniéře

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

W. A. MozartVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraPo derniéře

William Shakespeare

Marcus AntoniusVelký sál