Marek Příkazký

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

LaertesVelký sál
22.09.2018 - 19:00TestosteronHrajeme

Andrej Saramonowicz

KornelVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

WessexVelký sál
12.11.2017 - 14:30Tučňáci na aršeHrajeme

Ulrich Hub

První tučńákVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Marek TatarkaVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo deniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

kníže MyškinVelký sál
31.08.2017 - 19:00Ovčáček miláčekPo deniéře

Údaj neuveden

Velký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

zbrojnošVelký sál
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiHrajeme

Francis Veber

Pierre BrochantVelký sál
10.12.2016 - 19:00TartuffePo deniéře

Molière

DAMIS, Orgonův syn z prvního manželstvíVelký sál
06.06.2016 - 19:00Dobré mravyHrajeme

Údaj neuveden

Studio Z
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo deniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
21.03.2016 - 19:00Cimrman v MaďarskuPo deniéře

Katalin Thuróczy

VypravěčDílna
20.02.2016 - 19:00INRIPo deniéře

Hana Mikolášková

JidášVelký sál
21.11.2015 - 19:00Charleyova tetaPo deniéře

Brandon Thomas

BrassetVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo deniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

KomediantVelký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekPo deniéře

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

PlaváčekVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

Zbojník NemotoraVelký sál
29.11.2014 - 19:00Dokonalá svatbaPo deniéře

Robin Hawdon

Bill, ženichVelký sál
13.09.2014 - 19:00Agent František ve službách Sherlocka HolmesePo deniéře

Hugo Vavrečka, Peter Pavlac

Učitel evropských jazykůVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo deniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Komorník u Higginse, lord na pleseVelký sál
08.02.2014 - 19:00Labyrint světa a ráj srdcePo deniéře

Jan Amos Komenský, Hana Mikolášková, Šimon Peták

Všechnovím VšudejsemStudio Z
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloPo deniéře

Michaela Doleželová, Roman Vencl

MaximVelký sál
09.11.2013 - 19:00Tracyho tygrPo deniéře

William Saroyan

Thomas TracyStudio Z
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo deniéře

Lane - Werich - Voskovec

Woody RychtarikVelký sál
13.04.2013 - 19:00Vzpoura nevěstPo deniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová - Michaela Doleželová

Marek, klient agenturyStudio Z
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo deniéře

Vladimír Fekar

Eduard IngrišVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo deniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

MimikoVelký sál
13.10.2012 - 19:00Sen noci svatojánskéPo deniéře

William Shakespeare

Lysandr / PořízVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo deniéře

Petr Zelenka

Śéf, Muž v publiku, Voják z ČečnyStudio Z
14.05.2012 - 19:00NocPo deniéře

Andrzej Stasiuk

Údaj neuveden

Dílna
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo deniéře

Aischylos

StrážnýVelký sál
12.03.2012 - 19:00Ohlušující pach bíléPo deniéře

Stefano Massini

Theo van GoghDílna
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo deniéře

Jaroslav Žák

Jindřich Benetka, správný kluk a rebelVelký sál
11.12.2011 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoPo deniéře

Vlastimil Peška

Jeníček (a další postavy)Velký sál
05.11.2011 - 19:00Blanche a MariePo deniéře

Per Olov Enquist

Sigmund Freud IStudio Z
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo deniéře

Tom Stoppard

VagabundVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanPo deniéře

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

Don JuanVelký sál
07.05.2011 - 19:00KomunismusPo deniéře

Viliam Klimáček

SynStudio Z
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo deniéře

Jeffrey Hatcher

Druhý výtržníkVelký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaPo deniéře

Jean Giraudoux

Básník BertramVelký sál

Údaj neuveden

TančírekHrajeme

taneční večer s divadelní kapelou MDZ!

Soulboy, baskytaraDílna

Údaj neuveden

Identity | scénické čteníHrajemeRadekDílna