Marta Bačíková

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
02.03.2019 - 19:00MoskytiHrajeme

Lucy Kirkwood

JennyVelký sál
04.11.2018 - 14:30Sněhová královnaHrajeme

Hans Christian Andersen

Sněhová královnaVelký sál
27.10.2018 - 19:00Masaryk/ŠtefánikHrajeme

Peter Pavlac

Žena 1Studio Z
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo derniéře

Eurípidés

HelenaVelký sál
03.02.2018 - 19:00Dobrý proti severákuHrajeme

Daniel Glattauer, Ulrike Zemme

EmmiDílna
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po derniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

PurimVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Marta PlytkáVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo derniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Nastasja FilipovnaVelký sál
31.08.2017 - 19:00Ovčáček miláčekPo derniéře

Údaj neuveden

Velký sál
28.01.2017 - 19:00Mezi nebem a ženouPo derniéře

Dodo Gombár

Údaj neuveden

Studio Z
10.12.2016 - 19:00TartuffePo derniéře

Molière

ELMÍRA, Orgonova druhá ženaVelký sál
15.10.2016 - 19:00Past na myšiPo derniéře

Agatha Christie

slečna CasewellováVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo derniéře

Tracy Letts

Karen WestonováVelký sál
16.05.2016 - 19:00MAHÁBHÁRATA ŽENPo derniéře

Madavane K.

Údaj neuveden

Dílna
20.02.2016 - 19:00INRIPo derniéře

Hana Mikolášková

MartaVelký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMPo derniéře

Lada Kaštelan

Druhá těhotnáStudio Z
12.12.2015 - 19:00RevizorPo derniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Hejtmanova dceraVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo derniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

EsmeraldaVelký sál
20.04.2015 - 19:00Proč být hezkáPo derniéře

Neil LaBute

CarlyStudio Z
14.02.2015 - 19:00Devět měsícůPo derniéře

Zdeněk Zapletal

Lucie, Janova milenka a manželkaStudio Z
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo derniéře

Dodo Gombár

Marie BaťováVelký sál
13.09.2014 - 19:00Agent František ve službách Sherlocka HolmesePo derniéře

Hugo Vavrečka, Peter Pavlac

Slečna Franka HosenfreundVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo derniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Lady boxingtonováVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

JanigenaVelký sál
04.02.2014 - 19:00Láska je slípkaPo derniéře

Lucia Piussi

Údaj neuveden

Dílna
21.12.2013 - 17:00Kabaret AstragalPo derniéře

Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Dílna
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůPo derniéře

František Kožík, Petr Michálek

Margot, krásná UherkaVelký sál
05.10.2013 - 19:00Nikdy nekončíPo derniéře

Benjamin Kuras

DaliaDílna
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo derniéře

Lane - Werich - Voskovec

Maggie, Mr. DacyVelký sál
29.04.2013 - 19:00Láska jest chemiePo derniéře

Viliam Klimáček

Uran, BožkaDílna
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo derniéře

Vladimír Fekar

AndělVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo derniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Chyristo, její dceraVelký sál
15.09.2012 - 19:00Benefice aneb Zachraň si svého AfričanaPo derniéře

Ingrid Lausundová

KristýnaStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo derniéře

Aischylos

Kassandra, Pátá otrokyně, Sbor ErinyjíVelký sál
21.11.2011 - 19:00Cesta k mořiPo derniéře

Ulrike Freising

Katja, dcera Alfréda a HelenyDílna
05.11.2011 - 19:00Blanche a MariePo derniéře

Per Olov Enquist

Marie Sklodovská CurieStudio Z
16.10.2010 - 19:00OndinaPo derniéře

Jean Giraudoux

BertaVelký sál

Údaj neuveden

Tančírek...rozloučení se sezónouHrajeme

taneční večer s divadelní kapelou MDZ!

Speciální hostJiné prostory