Rostislav Marek

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
04.11.2018 - 14:30Sněhová královnaŽivá

Hans Christian Andersen

SobVelký sál
13.10.2018 - 19:00UpokojenkyněŽivá

Kazimír Lupinec a kol.

ŘeditelVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareŽivá

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Ralph / PetruccioVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyŽivá

Eurípidés

OdysseusVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Neživá

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

HerecVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaŽivá

Peter Black

Rostislav Sytý - lázeňský lékařVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotNeživá

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

generál JepančinVelký sál
31.08.2017 - 19:00Ovčáček miláčekNeživá

Údaj neuveden

Velký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněŽivá

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

Velitel strážíVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaNeživá

Peter Pavlac

J. A. BaťaVelký sál
15.10.2016 - 19:00Past na myšiNeživá

Agatha Christie

pan ParaviciniVelký sál
25.09.2016 - 14:30Opice ŽofkaNeživá

Miloš Macourek, Jana Kafková

Květoslav Slon, KohoutVelký sál
21.03.2016 - 19:00Cimrman v MaďarskuNeživá

Katalin Thuróczy

FrantišekDílna
20.02.2016 - 19:00INRINeživá

Hana Mikolášková

KaifášVelký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMNeživá

Lada Kaštelan

První přítelStudio Z
12.12.2015 - 19:00RevizorNeživá

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Ředitel školyVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaNeživá

Karel Sabina, Bedřich Smetana

PrincipálVelký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekNeživá

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

Král, Děd VševědVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleŽivá

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

VypravěčVelký sál
28.02.2015 - 19:00Večer tříkrálový aneb Cokoli chceteNeživá

William Shakespeare

Kapitán, KnězVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýNeživá

Dodo Gombár

Antonín Baťa mladší, starší bratr TomášeVelký sál
11.10.2014 - 19:00Evžen OněginNeživá

Alexandr Sergejevič Puškin, Kateřina Menclerová

ZareckijVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyNeživá

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Lord BoxingtonVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněNeživá

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

MuDr. Ivan Kalousek, psychiatrVelký sál
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloNeživá

Michaela Doleželová, Roman Vencl

Gutrix ChesterfieldVelký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůNeživá

František Kožík, Petr Michálek

Bertrand, ředitel divadlaVelký sál
05.10.2013 - 19:00Nikdy nekončíNeživá

Benjamin Kuras

RudaDílna
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecNeživá

Lane - Werich - Voskovec

Buzz ColinsVelký sál
29.04.2013 - 19:00Láska jest chemieNeživá

Viliam Klimáček

Nikl, InženýrskejDílna
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechNeživá

John Steinbeck

WhitVelký sál
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaNeživá

Vladimír Fekar

Štefa PříkazskýVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaNeživá

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Katapolis a Katapulos, taverníciVelký sál
14.05.2012 - 19:00NocNeživá

Andrzej Stasiuk

Údaj neuveden

Dílna
28.04.2012 - 19:00OresteiaNeživá

Aischylos

Čtvrtý stařec, sborVelký sál
12.03.2012 - 19:00Ohlušující pach bíléNeživá

Stefano Massini

Doktor Vernon LazareDílna
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaNeživá

Jaroslav Žák

Antonín Lejsal, latiník a němčinářVelký sál
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěNeživá

Georges Feydeau

Augustin FerraillonVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuNeživá

Tom Stoppard

DrožkářVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanNeživá

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

Don LuisVelký sál
19.03.2011 - 19:00Je třeba zabít SekalaNeživá

Jiří Křižan

Otáhal, hospodářVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněNeživá

Jeffrey Hatcher

Samuel PepysVelký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaNeživá

Jean Giraudoux

Cvičitel tuleňů, Druhý rybář UlrichVelký sál
18.09.2010 - 19:00Věc MakropulosNeživá

Karel Čapek

Solicitátor VítekVelký sál
24.04.2010 - 19:00Po stopách CasanovyNeživá

Karel Semerád

Giacomo Casanova, PantaloneDílna
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůNeživá

Carlo Goldoni

Florindo AretusiVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuNeživá

Edmond Rostand

Cyrano de BergeracVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiNeživá

Alois a Vilém Mrštíkové

Tulák DonéVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkNeživá

Jaroslav Hašek

Hostinský Palivec, Soudní rada, Vojenský lékař, Strážmistr Flanderka, Sapér Vodička, a další postavyVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemNeživá

Tankred Dorst

Král ArtušVelký sál
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dneNeživá

Michal Viewegh

TomášVelký sál
27.09.2008 - 14:30Opice ŽofkaNeživá

Miloš Macourek

Květoslav Slon, KohoutVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituNeživá

Milan Uhde a Miloš Štědroň

MageriVelký sál
06.06.2008 - 19:00ZlodějkyNeživá

Dodo Gombár - David Rotter

FlamelDílna
01.03.2008 - 19:00DekameronNeživá

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Alberto, Pepe, Krčmář, chlap, dozorce, třetÍ vykrádač hrobů, PetruccioVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Neživá

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

Gedaliah ibn Yahya, raperský básník, herec Erast, alchymistaStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretNeživá

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

Ernst Ludwig, národní socialistaVelký sál
27.09.2007 - 19:00Kauza Ž - ZrozeníNeživá

Vladimír Fekar, Dodo Gombár

ChovankaStudio Z
23.06.2007 - 19:00FaustNeživá

Johann Wolfgang Goethe

Herec, Wagner, vežnÍk LynkeusVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiNeživá

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Jeremiáš Kolčava, statkář, též Krásný jelen a IndiánVelký sál
29.01.2007 - 19:00Panenka z porcelánuNeživá

Magdalena Frydrychová

KrysaStudio Z
13.01.2007 - 19:00Král LearNeživá

William Shakespeare

Vévoda z Cornwallu, Reganin manželVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoeNeživá

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

GrimpoVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Neživá

Karel Čapek

Harry Domin; Damon, RobotVelký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaNeživá

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

Pedro, předák mezkařůVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyNeživá

William Shakespeare

Tranio, Lucentiův sluhaVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýNeživá

Friedrich Dürrenmatt

Richard Egli, personální šéfVelký sál
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaNeživá

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

Mistr, Ješua Ha-NocriVelký sál
23.06.2005 - 19:00Tajemství Viléma StoritzeNeživá

Jules Verne - Arnošt Goldflam

Wilhelm (Vilém) Ströritz, muž asi 30-40letý, zlosynVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýNeživá

Stendhal

Markýz do la MoleVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiNeživá

Ladislav Stroupežnický

Jakub BušekVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešeNeživá

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

MendlVelký sál
18.04.2004 - 19:00OidipúsNeživá

Sofoklés

OidipúsStudio Z
14.02.2004 - 19:00Tanec na konci létaNeživá

Brian Friel

vypravěč MichaelVelký sál
20.12.2003 - 19:00LumpacivagabundusNeživá

Johann Nepomuk Nestroy

FlokVelký sál
14.06.2003 - 19:00Jakub a jeho pánNeživá

Milan Kundera

MarkýzVelký sál
28.04.2003 - 19:00Ještě žiju, s věšákem, čepicí a plácačkouNeživá

Samuel Königgrätz

Karel AltrichterStudio Z
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaNeživá

Bartolomé de Las Casas

Hernando de TalaveraVelký sál
22.02.2003 - 19:00CalandriádaNeživá

Bernardo Dovizi da Bibbiena

Ruffo, kouzelníkVelký sál
26.10.2002 - 19:00KontrabasNeživá

Patrick Süskind

KontrabasistaDílna
16.02.2002 - 19:00Jak je důležité míti FilipaNeživá

Oscar Wilde

John (jack) WorthingVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraNeživá

William Shakespeare

Domitius Enobarbus, Prolog, VenkovanVelký sál