Tamara Kotrbová

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareŽivá

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Královna / MollyVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyŽivá

Eurípidés

AndromachéVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaŽivá

Peter Black

Tamara Vysoká - recepční hoteluVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotNeživá

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

generálová JepančinováVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněŽivá

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

Paní OfkaVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaNeživá

Peter Pavlac

Maja, žena J. A. BatiVelký sál
05.10.2016 - 19:00Vernisណivá

Václav Havel

VěraDílna
25.09.2016 - 14:30Opice ŽofkaNeživá

Miloš Macourek, Jana Kafková

paní radová, paní Lvová, Milly BrkofrkováVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůNeživá

Tracy Letts

Ivy WestonováVelký sál
09.04.2016 - 19:00Bio RájNeživá

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
20.02.2016 - 19:00INRINeživá

Hana Mikolášková

Cladia ProculaVelký sál
31.10.2015 - 19:00Kráska z LeenaneNeživá

Martin McDonagh

Maureen FolanováVelký sál
29.11.2014 - 19:00Dokonalá svatbaNeživá

Robin Hawdon

Matka nevěstyVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněNeživá

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

ppor. NovotnáVelký sál
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaNeživá

Jaroslav Žák

Marta Nováková, tiché děvčátkoVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuNeživá

Tom Stoppard

Paní FischerováVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněNeživá

Jeffrey Hatcher

MariaVelký sál
03.10.2010 - 14:30Čučudejské pohádkyNeživá

Vlastimil Peška

Vypravěč, Kojot, Hyena, ČučudejkaVelký sál
18.09.2010 - 19:00Věc MakropulosNeživá

Karel Čapek

KomornáVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoNeživá

Vasilij Sigarev

Světlana, jeho ženaStudio Z
06.03.2010 - 19:00Fridy KahloNeživá

Janka Ryšánek Schmiedtová

Frida druháStudio Z
20.12.2009 - 19:00Srdce krásné slivovice plnéNeživá

Jakub Nvota ( s přispěním Michaely Doleželové a Vladimíra Fekara)

Jitka z Pardubic, Jolana Wiess, manažerkaDílna
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuNeživá

Edmond Rostand

Preciózka, Sestra KláraVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiNeživá

Alois a Vilém Mrštíkové

CihlářkaVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkNeživá

Jaroslav Hašek

paní Müllerová, bába Pejzlerka, služebná u Kakonyiů, Femme fatale a další postavyVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemNeživá

Tankred Dorst

Jejich stará matka Morgawsa, Lesní víla Viviana, které Merlin propadneVelký sál
16.12.2008 - 19:00Betlém aneb Komedie o narozeníNeživá

Jan Antonín Pitínský

MarieDílna
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiNeživá

Fan Vavřincová

Emilie Záhorská, jeho ženaVelký sál
27.09.2008 - 14:30Opice ŽofkaNeživá

Miloš Macourek

paní radová, paní Lvová, Milly BrkofrkováVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituNeživá

Milan Uhde a Miloš Štědroň

Icu Bokšaj, Starý havranVelký sál
26.04.2008 - 19:00MaryšaNeživá

Alois a Vilém Mrštíkové

Rozára, služkaVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotNeživá

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

Adelma, princezna KarazanskáVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Neživá

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

MilenaStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretNeživá

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

RosieVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustNeživá

Johann Wolfgang Goethe

Herečka, slečinka, koledník, bludičkaVelký sál
21.04.2007 - 19:00Výborná kachnaNeživá

Neil Simon

Chris GormanováVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiNeživá

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Jasana, lesní panna, také SousedkaVelký sál
29.01.2007 - 19:00Panenka z porcelánuNeživá

Magdalena Frydrychová

MáryStudio Z
16.12.2006 - 19:00Kdo hledá, najdeNeživá

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Anfisa Panfilovna PeženovaVelký sál
05.11.2006 - 19:00Třetí věkNeživá

Dodo Gombár

Magda, ošetřovatelka v domově důchodcůStudio Z
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoeNeživá

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Kovboj JuniorVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Neživá

Karel Čapek

Sulla, RobotkaVelký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaNeživá

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

AldonzaVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyNeživá

William Shakespeare

Bianca, její mladší sestraVelký sál
22.11.2005 - 19:00Život je zatraceně krásnejNeživá

Bohumil Hrabal - Jozef Krasula

Mariška, Pipsi, bába, disident, čtenářStudio Z
11.06.2005 - 19:00Válka mezi rozmarýnem a majoránkouNeživá

António José da Silva, zvaný Žid

Dona NiseVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýNeživá

Stendhal

Madam de FervaquesVelký sál
28.04.2003 - 19:00Ještě žiju, s věšákem, čepicí a plácačkouNeživá

Samuel Königgrätz

Gabriela KleinováStudio Z
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaNeživá

Bartolomé de Las Casas

Dáma, ModerátorVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaNeživá

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

PapagenaVelký sál
16.02.2002 - 19:00Jak je důležité míti FilipaNeživá

Oscar Wilde

GvendolinaVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryNeživá

Egon Glazura

Popravovic MarieVelký sál