Zdeněk Julina

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

PoloniusVelký sál
22.09.2018 - 19:00TestosteronHrajeme

Andrej Saramonowicz

StavrosVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Frees, Převozník, VýčepníVelký sál
17.02.2018 - 19:00Drahá legraceHrajeme

Francis Veber

ToulouseVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po deniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

VlkVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Npor. Zdeněk SyrovýVelký sál
31.08.2017 - 19:00Ovčáček miláčekPo deniéře

Údaj neuveden

Velký sál
15.05.2017 - 20:00Raskolnikov /přešetření/Po deniéře

Jiří Jelínek - Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Studio Z
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiHrajeme

Francis Veber

Luciene ChevalVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo deniéře

Peter Pavlac

Dominik ČiperaVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo deniéře

Tracy Letts

Deon GilbeauVelký sál
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo deniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMPo deniéře

Lada Kaštelan

MužStudio Z
21.11.2015 - 19:00Charleyova tetaPo deniéře

Brandon Thomas

Plukovník ChesneyVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo deniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Údaj neuveden

Velký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekPo deniéře

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

ŠašekVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

Četník PečlivkaVelký sál
14.02.2015 - 19:00Devět měsícůPo deniéře

Zdeněk Zapletal

JanStudio Z
29.11.2014 - 19:00Dokonalá svatbaPo deniéře

Robin Hawdon

Dupont, ředitel hoteluVelký sál
17.05.2014 - 19:00ĎáblicePo deniéře

Karl Schönherr

MužStudio Z
24.03.2014 - 19:00Manželské vražděníHrajeme

Eric-Emmanuel Schmitt

Údaj neuveden

Dílna
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo deniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Josef Kadlček, ŽítkovanVelký sál
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloPo deniéře

Michaela Doleželová, Roman Vencl

Vittorio BassaniVelký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůPo deniéře

František Kožík, Petr Michálek

Kašpar DeburauVelký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo deniéře

Lane - Werich - Voskovec

Josef MaršálekVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechPo deniéře

John Steinbeck

SlimVelký sál
18.02.2013 - 19:00Stalin v našem městěPo deniéře

Lubomír Feldek

StařecDílna
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo deniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Agathon, kostelníkVelký sál
27.10.2012 - 19:00Carmen - Opera podle FagiPo deniéře

Fagi

Don JoséDílna
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo deniéře

Petr Zelenka

OtecStudio Z
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo deniéře

Jaroslav Žák

Ředitel, školník a inspektorVelký sál
11.12.2011 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoPo deniéře

Vlastimil Peška

Ježibaba (a další postavy)Velký sál
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěPo deniéře

Georges Feydeau

Carlos Homenides de HistanguaVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo deniéře

Tom Stoppard

Weinberl, jeho vrchní příručíVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanPo deniéře

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

ŽebrákVelký sál
19.03.2011 - 19:00Je třeba zabít SekalaPo deniéře

Jiří Křižan

Ivan SekalVelký sál
04.12.2010 - 19:00Splašené nůžkyHrajeme

Paul Pörtner

Pankrác Rosický, zákazníkStudio Z
16.10.2010 - 19:00OndinaPo deniéře

Jean Giraudoux

Král vodní říšeVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo deniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Žvanikin, bývalý námořní poručíkVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoPo deniéře

Vasilij Sigarev

AnatolijStudio Z
06.02.2010 - 19:00Strýček VáňaPo deniéře

Anton Pavlovič Čechov

Tělegin, zchudlý statkářVelký sál
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůPo deniéře

Carlo Goldoni

Pantalone de BisognosiVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo deniéře

Edmond Rostand

LigniereVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

HrabálekVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo deniéře

Jaroslav Hašek

feldkurát KatzVelký sál
11.04.2009 - 19:00Když už člověk jednou je...Po deniéře

Jozef Krasula s použitím textů Voskovce a Wericha

HerciStudio Z
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo deniéře

Fan Vavřincová

Fredy (Zděnek) Rank, nápadník EliškyVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo deniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Orson Welles, Breen, Žalobce, Buster Keaton, Člen výboru 2Velký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo deniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

Laco TotínVelký sál
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuPo deniéře

Emilio Salgari - Konrád Popel

Fanoušek- Mořský Pavouk-TygrVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronPo deniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Artur, AndreuccioVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo deniéře

William Shakespeare

Capulet, hlava veronské rodiny znepřátelené s rodinou MontekůVelký sál
27.09.2007 - 19:00Kauza Ž - ZrozeníPo deniéře

Vladimír Fekar, Dodo Gombár

ChovankaStudio Z
22.09.2007 - 14:30Červená karkulkaPo deniéře

Akram Staněk

VlkVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo deniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herec, Rafael, číšnÍk, bÍdaVelký sál
07.03.2007 - 19:00ŽumpaPo deniéře

Barbora Vaculová

KomorousStudio Z
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo deniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Vezuhnůj, chasník, také lesní panna Růžena, domorodec Burana, Bandita 2 a Náčelník indiánůVelký sál
13.01.2007 - 19:00Král LearPo deniéře

William Shakespeare

Vévoda z Albany, Gonerilin manželVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo deniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Horác alias HogofogoVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Po deniéře

Karel Čapek

inž. Fabry, Robot F.Velký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo deniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

Don Quijote-CervantesVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyPo deniéře

William Shakespeare

Gremio, Biančin nápadníkVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýPo deniéře

Friedrich Dürrenmatt

Gaston Schmalz, pokladníkVelký sál
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaPo deniéře

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

Woland, AfraniusVelký sál
11.09.2005 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoPo deniéře

Vlastimil Peška

Ježibaba (a další postavy)Velký sál
23.06.2005 - 19:00Tajemství Viléma StoritzePo deniéře

Jules Verne - Arnošt Goldflam

Herrman, její druh, slabý charakter, nešťastník, neurčitého věkuVelký sál
23.04.2005 - 19:00Figarova svatbaPo deniéře

dle pana de Beaumarchais

PablesqueVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýPo deniéře

Stendhal

Pan de Renal, seminarista, pařížská společnostVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiPo deniéře

Ladislav Stroupežnický

František FialaVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešePo deniéře

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

Lajzr VolfVelký sál
18.04.2004 - 19:00OidipúsPo deniéře

Sofoklés

TeiresiásStudio Z
06.03.2004 - 19:00Marie StuartovnaPo deniéře

Friedrich Schiller

Amis PauletVelký sál
20.12.2003 - 19:00LumpacivagabundusPo deniéře

Johann Nepomuk Nestroy

LumpacivagabundusVelký sál
26.04.2003 - 19:00MisantropPo deniéře

Moliere

KlitandrVelký sál
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo deniéře

Bartolomé de Las Casas

Rodrigo de TrianaVelký sál
22.02.2003 - 19:00CalandriádaPo deniéře

Bernardo Dovizi da Bibbiena

Fessenio, sluhaVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaPo deniéře

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

MonostatosVelký sál
16.02.2002 - 19:00Jak je důležité míti FilipaPo deniéře

Oscar Wilde

Algernon MoncrieffVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryPo deniéře

Egon Glazura

Ministrant, pasáček AtošVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraPo deniéře

William Shakespeare

Alexas, DolabellaVelký sál