Zdeněk Julina

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
30.03.2019 - 19:00SaturninHrajeme

Zdeněk Jirotka - Alena Herman

SaturninDílna
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

PoloniusVelký sál
22.09.2018 - 19:00TestosteronHrajeme

Andrzej Saramonowicz

StavrosVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespearePo derniéře

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Frees, Převozník, VýčepníVelký sál
17.02.2018 - 19:00Drahá legracePo derniéře

Francis Veber

ToulouseVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po derniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

VlkVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Npor. Zdeněk SyrovýVelký sál
31.08.2017 - 19:00Ovčáček miláčekPo derniéře

Údaj neuveden

Velký sál
15.05.2017 - 20:00Raskolnikov /přešetření/Po derniéře

Jiří Jelínek - Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Studio Z
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiPo derniéře

Francis Veber

Luciene ChevalVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo derniéře

Peter Pavlac

Dominik ČiperaVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo derniéře

Tracy Letts

Deon GilbeauVelký sál
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo derniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMPo derniéře

Lada Kaštelan

MužStudio Z
21.11.2015 - 19:00Charleyova tetaPo derniéře

Brandon Thomas

Plukovník ChesneyVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo derniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Údaj neuveden

Velký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekPo derniéře

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

ŠašekVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

Četník PečlivkaVelký sál
14.02.2015 - 19:00Devět měsícůPo derniéře

Zdeněk Zapletal

JanStudio Z
29.11.2014 - 19:00Dokonalá svatbaPo derniéře

Robin Hawdon

Dupont, ředitel hoteluVelký sál
17.05.2014 - 19:00ĎáblicePo derniéře

Karl Schönherr

MužStudio Z
24.03.2014 - 19:00Manželské vražděníHrajeme

Eric-Emmanuel Schmitt

Údaj neuveden

Dílna
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Josef Kadlček, ŽítkovanVelký sál
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloPo derniéře

Michaela Doleželová, Roman Vencl

Vittorio BassaniVelký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůPo derniéře

František Kožík, Petr Michálek

Kašpar DeburauVelký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo derniéře

Lane - Werich - Voskovec

Josef MaršálekVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechPo derniéře

John Steinbeck

SlimVelký sál
18.02.2013 - 19:00Stalin v našem městěPo derniéře

Lubomír Feldek

StařecDílna
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo derniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Agathon, kostelníkVelký sál
27.10.2012 - 19:00Carmen - Opera podle FagiPo derniéře

Fagi

Don JoséDílna
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo derniéře

Petr Zelenka

OtecStudio Z
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo derniéře

Jaroslav Žák

Ředitel, školník a inspektorVelký sál
11.12.2011 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoPo derniéře

Vlastimil Peška

Ježibaba (a další postavy)Velký sál
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěPo derniéře

Georges Feydeau

Carlos Homenides de HistanguaVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo derniéře

Tom Stoppard

Weinberl, jeho vrchní příručíVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanPo derniéře

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

ŽebrákVelký sál
19.03.2011 - 19:00Je třeba zabít SekalaPo derniéře

Jiří Křižan

Ivan SekalVelký sál
04.12.2010 - 19:00Splašené nůžkyHrajeme

Paul Pörtner

Pankrác Rosický, zákazníkStudio Z
16.10.2010 - 19:00OndinaPo derniéře

Jean Giraudoux

Král vodní říšeVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo derniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Žvanikin, bývalý námořní poručíkVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoPo derniéře

Vasilij Sigarev

AnatolijStudio Z
06.02.2010 - 19:00Strýček VáňaPo derniéře

Anton Pavlovič Čechov

Tělegin, zchudlý statkářVelký sál
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůPo derniéře

Carlo Goldoni

Pantalone de BisognosiVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo derniéře

Edmond Rostand

LigniereVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

HrabálekVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo derniéře

Jaroslav Hašek

feldkurát KatzVelký sál
11.04.2009 - 19:00Když už člověk jednou je...Po derniéře

Jozef Krasula s použitím textů Voskovce a Wericha

HerciStudio Z
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo derniéře

Fan Vavřincová

Fredy (Zděnek) Rank, nápadník EliškyVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo derniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Orson Welles, Breen, Žalobce, Buster Keaton, Člen výboru 2Velký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo derniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

Laco TotínVelký sál
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuPo derniéře

Emilio Salgari - Konrád Popel

Fanoušek- Mořský Pavouk-TygrVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronPo derniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Artur, AndreuccioVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo derniéře

William Shakespeare

Capulet, hlava veronské rodiny znepřátelené s rodinou MontekůVelký sál
27.09.2007 - 19:00Kauza Ž - ZrozeníPo derniéře

Vladimír Fekar, Dodo Gombár

ChovankaStudio Z
22.09.2007 - 14:30Červená karkulkaPo derniéře

Akram Staněk

VlkVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo derniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herec, Rafael, číšnÍk, bÍdaVelký sál
07.03.2007 - 19:00ŽumpaPo derniéře

Barbora Vaculová

KomorousStudio Z
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo derniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Vezuhnůj, chasník, také lesní panna Růžena, domorodec Burana, Bandita 2 a Náčelník indiánůVelký sál
13.01.2007 - 19:00Král LearPo derniéře

William Shakespeare

Vévoda z Albany, Gonerilin manželVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo derniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Horác alias HogofogoVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Po derniéře

Karel Čapek

inž. Fabry, Robot F.Velký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo derniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

Don Quijote-CervantesVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyPo derniéře

William Shakespeare

Gremio, Biančin nápadníkVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýPo derniéře

Friedrich Dürrenmatt

Gaston Schmalz, pokladníkVelký sál
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaPo derniéře

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

Woland, AfraniusVelký sál
11.09.2005 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoPo derniéře

Vlastimil Peška

Ježibaba (a další postavy)Velký sál
23.06.2005 - 19:00Tajemství Viléma StoritzePo derniéře

Jules Verne - Arnošt Goldflam

Herrman, její druh, slabý charakter, nešťastník, neurčitého věkuVelký sál
23.04.2005 - 19:00Figarova svatbaPo derniéře

dle pana de Beaumarchais

PablesqueVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýPo derniéře

Stendhal

Pan de Renal, seminarista, pařížská společnostVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiPo derniéře

Ladislav Stroupežnický

František FialaVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešePo derniéře

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

Lajzr VolfVelký sál
18.04.2004 - 19:00OidipúsPo derniéře

Sofoklés

TeiresiásStudio Z
06.03.2004 - 19:00Marie StuartovnaPo derniéře

Friedrich Schiller

Amis PauletVelký sál
20.12.2003 - 19:00LumpacivagabundusPo derniéře

Johann Nepomuk Nestroy

LumpacivagabundusVelký sál
26.04.2003 - 19:00MisantropPo derniéře

Moliere

KlitandrVelký sál
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo derniéře

Bartolomé de Las Casas

Rodrigo de TrianaVelký sál
22.02.2003 - 19:00CalandriádaPo derniéře

Bernardo Dovizi da Bibbiena

Fessenio, sluhaVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaPo derniéře

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

MonostatosVelký sál
16.02.2002 - 19:00Jak je důležité míti FilipaPo derniéře

Oscar Wilde

Algernon MoncrieffVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryPo derniéře

Egon Glazura

Ministrant, pasáček AtošVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraPo derniéře

William Shakespeare

Alexas, DolabellaVelký sál