Zdeněk Lambor

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
04.11.2018 - 14:30Sněhová královnaHrajeme

Hans Christian Andersen

Princ, LoupežníkVelký sál
13.10.2018 - 19:00UpokojenkyněHrajeme

Kazimír Lupinec a kol.

Jaroslav VrbičkaVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

MarloweVelký sál
12.11.2017 - 14:30Tučňáci na aršeHrajeme

Ulrich Hub

Třetí tučňákVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Zdeněk SmýkalVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo deniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Gavrila IvolginVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo deniéře

Peter Pavlac

Svatopluk TurekVelký sál
15.10.2016 - 19:00Past na myšiPo deniéře

Agatha Christie

Giles RalstonVelký sál
21.03.2016 - 19:00Cimrman v MaďarskuPo deniéře

Katalin Thuróczy

Věra Štěchová, dr. Hugo Myslík, Leoš Janáček a dalšíDílna
29.02.2016 - 19:00ODYSSEUS NA LAHVÍCHPo deniéře

Gilad Evron

Šaul IzakovDílna
20.02.2016 - 19:00INRIPo deniéře

Hana Mikolášková

Ješua / ježíšVelký sál
12.12.2015 - 19:00RevizorPo deniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

MiškaVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo deniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

VašekVelký sál
12.09.2015 - 19:00Česká literární klasika v 90 minutáchPo deniéře

Michaela Doleželová, Jakub Nvota

Údaj neuveden

Dílna
28.02.2015 - 19:00Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetePo deniéře

William Shakespeare

OrsinoVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo deniéře

Dodo Gombár

Pavel Pivoňka, obchodní zástupce firmy BaťaVelký sál
13.09.2014 - 19:00Agent František ve službách Sherlocka HolmesePo deniéře

Hugo Vavrečka, Peter Pavlac

FrenofyziologVelký sál
17.05.2014 - 19:00ĎáblicePo deniéře

Karl Schönherr

Mladý pohraničníkStudio Z
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo deniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Josef Hofer, farářVelký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůPo deniéře

František Kožík, Petr Michálek

Godot, člen kočovné družinyVelký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo deniéře

Lane - Werich - Voskovec

Senátor RandallVelký sál
29.04.2013 - 19:00Láska jest chemiePo deniéře

Viliam Klimáček

Rtuť, JiříDílna
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo deniéře

Vladimír Fekar

Miroslav Zikmund mladšíVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo deniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Francouzský admirálVelký sál
13.10.2012 - 19:00Sen noci svatojánskéPo deniéře

William Shakespeare

Demetrius / Píšťala / ThisbaVelký sál
15.09.2012 - 19:00Benefice aneb Zachraň si svého AfričanaPo deniéře

Ingrid Lausundová

EduardStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo deniéře

Aischylos

Sedmý stařec, sbor, PyladésVelký sál
12.03.2012 - 19:00Ohlušující pach bíléPo deniéře

Stefano Massini

Vincent van GoghDílna
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo deniéře

Jaroslav Žák

Tonda Holous, fotbalový primitivVelký sál
21.11.2011 - 19:00Cesta k mořiPo deniéře

Ulrike Freising

PatrikDílna
05.11.2011 - 19:00Blanche a MariePo deniéře

Per Olov Enquist

Sigmund Freud IIStudio Z
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo deniéře

Tom Stoppard

Belgický cizinecVelký sál
07.05.2011 - 19:00KomunismusPo deniéře

Viliam Klimáček

MužStudio Z
11.03.2011 - 19:00Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutáchPo deniéře

Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer

TřetíDílna
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo deniéře

Jeffrey Hatcher

Karel II.Velký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaPo deniéře

Jean Giraudoux

Pasák vepřůVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo deniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

KočkarevVelký sál
17.04.2010 - 19:00Armagedon na GrbuPo deniéře

Rudolf Sloboda

2. opilecVelký sál
20.12.2009 - 19:00Srdce krásné slivovice plnéPo deniéře

Jakub Nvota ( s přispěním Michaely Doleželové a Vladimíra Fekara)

Vojtěch, textařDílna
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůPo deniéře

Carlo Goldoni

Silvio LombardiVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo deniéře

Edmond Rostand

Kristián de NeuvilletteVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

AntošVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo deniéře

Jaroslav Hašek

voják a další postavyVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo deniéře

Tankred Dorst

Sir Mordred, nemanželský syn krále ArtušeVelký sál
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dnePo deniéře

Michal Viewegh

FilipVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo deniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Obhájce, Novinář 2, Úředník, Katolík 1Velký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo deniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

NikolaVelký sál
26.04.2008 - 19:00MaryšaPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

RekrutVelký sál
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuPo deniéře

Emilio Salgari - Konrád Popel

William FitzgeraldVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronPo deniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Dioneo, mnich Francesco, trubadúr, prvnÍ vykrádač hrobů, jinÝ mnichVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo deniéře

William Shakespeare

Mercuzio, mladý šlechtic, příbuzný vévody a přítel RomeaVelký sál
13.10.2007 - 19:00KabaretPo deniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

HansVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo deniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herec, Faust 1Velký sál
17.04.2007 - 19:00NěhaPo deniéře

Roman Olekšák

SynStudio Z
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo deniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Vojtěch, jeho syn, dříve však Abdulhaka, také Kráva, Kobyla, Lev, Telegrafista a IndiánVelký sál
29.01.2007 - 19:00Panenka z porcelánuPo deniéře

Magdalena Frydrychová

VojáčekStudio Z
13.01.2007 - 19:00Král LearPo deniéře

William Shakespeare

Francouzský králVelký sál
05.11.2006 - 19:00Třetí věkPo deniéře

Dodo Gombár

EgonStudio Z
24.09.2006 - 14:30Puf a MufPo deniéře

Nataša Tanská - Zoja Mikotová

PufVelký sál

Údaj neuveden

Identity | scénické čteníHrajemeDavidDílna