Eva Daňková

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
30.03.2019 - 19:00SaturninHrajeme

Zdeněk Jirotka - Alena Herman

Teta KateřinaDílna
09.02.2019 - 19:00Petr a LucieHrajeme

Vášová, Štrasser, Ursiny

VdovaVelký sál
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

GertrudaVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo derniéře

Eurípidés

KassandraVelký sál
15.01.2018 - 19:00Identity | scénické čteníPo derniéřeDana, Moniččina mámaDílna
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po derniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

MarkétaVelký sál
10.12.2016 - 19:00TartuffePo derniéře

Molière

DORINA, komornáVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo derniéře

Tracy Letts

Barbara FordhamováVelký sál
20.02.2016 - 19:00INRIPo derniéře

Hana Mikolášková

HerodiadaVelký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMPo derniéře

Lada Kaštelan

ŽenaStudio Z
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo derniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Ludmila, Krušinova ženaVelký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekPo derniéře

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

Královna, Druhá sudičkaVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

VypravěčkaVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo derniéře

Dodo Gombár

Zastupitelka a AndělVelký sál
11.10.2014 - 19:00Evžen OněginPo derniéře

Alexandr Sergejevič Puškin, Kateřina Menclerová

Anisja, hospodyněVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo derniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Transylvánská královna a paní HopkinsováVelký sál
18.03.2014 - 19:00MatkyPo derniéře

Pavol Rankov

Údaj neuveden

Dílna
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Irena Idesová, matkaVelký sál
09.11.2013 - 19:00Tracyho tygrPo derniéře

William Saroyan

Matka Laury, sestra v blázinciStudio Z
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo derniéře

Lane - Werich - Voskovec

DaisyVelký sál
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo derniéře

Vladimír Fekar

Československo (Člen ÚV, Pošťačka), Bůh RAVelký sál
13.10.2012 - 19:00Sen noci svatojánskéPo derniéře

William Shakespeare

Hippolyta / TitanieVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo derniéře

Petr Zelenka

SylvieStudio Z
14.05.2012 - 19:00NocPo derniéře

Andrzej Stasiuk

Údaj neuveden

Dílna
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo derniéře

Aischylos

Čtvrtá otrokyně, AthénaVelký sál
09.01.2012 - 19:00ČarováníPo derniéře

Cay Makhelé

MatkaDílna
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěPo derniéře

Georges Feydeau

Yveta, jeho ženaVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanPo derniéře

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

AnnaVelký sál
05.03.2011 - 19:00Kočičí hraPo derniéře

István Örkény

Ilona, její dceraVelký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaPo derniéře

Jean Giraudoux

Druhá dámaVelký sál
18.09.2010 - 19:00Věc MakropulosPo derniéře

Karel Čapek

Emilia MartyVelký sál
06.03.2010 - 19:00Fridy KahloPo derniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová

Frida prvníStudio Z
19.12.2009 - 19:00Kdo je tady ředitel?Po derniéře

Lars von Trier

LiseVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo derniéře

Edmond Rostand

Lisa, žena RagueneauaVelký sál
13.09.2009 - 14:30Jak šlo vejce na vandrPo derniéře

Luděk Horký

ZajícVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

VrbčenaVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo derniéře

Tankred Dorst

Kouzelnice Morgana le Fay, sestra krále Artuše, Krásná OrgelousaeVelký sál
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dnePo derniéře

Michal Viewegh

JohankaVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo derniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Wallaceová, produkčníVelký sál
26.04.2008 - 19:00MaryšaPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

Strouhalka, Maryšina tetaVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronPo derniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Laura, Simone, prvnÍ drbnaVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo derniéře

William Shakespeare

Paní CapuletováVelký sál
13.10.2007 - 19:00KabaretPo derniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

FrenchieVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo derniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herečka, Marta, druhá služka, lehká žena, kajÍcnice-MartaVelký sál
21.04.2007 - 19:00Výborná kachnaPo derniéře

Neil Simon

Cassie CooperováVelký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo derniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

HospodyněVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýPo derniéře

Friedrich Dürrenmatt

Frieda FürstvováVelký sál
23.04.2005 - 19:00Figarova svatbaPo derniéře

dle pana de Beaumarchais

Hraběnka, jeho choťVelký sál
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo derniéře

Bartolomé de Las Casas

IsabellaVelký sál
28.09.2002 - 19:00Baron PrášilPo derniéře

Gottfried August Bűrger, K. Horváth

herecká kompanieVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraPo derniéře

William Shakespeare

KleopatraVelký sál