Gustav Řezníček

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
16.11.2019 - 19:00Jednou budem dálHrajeme

Petr Michálek

Údaj neuveden

Velký sál
21.09.2019 - 19:00Žebrácká operaHrajeme

Václav Havel

Bill LockitVelký sál
13.04.2019 - 19:00Pan Kaplan má stále třídu rádHrajeme

Leo Rosten

Norman BloomVelký sál
02.03.2019 - 19:00MoskytiHrajeme

Lucy Kirkwood

HenriVelký sál
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

ClaudiusVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespearePo derniéře

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

NedVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo derniéře

Eurípidés

MenelaosVelký sál
03.02.2018 - 19:00Dobrý proti severákuHrajeme

Daniel Glattauer, Ulrike Zemme

LeoDílna
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po derniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

ZvukařVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Gustav KejvalVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo derniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

hrabě TockijVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

Štěpán, vévoda bavorskýVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo derniéře

Peter Pavlac

Vojta BenešVelký sál
18.11.2016 - 19:00Tolik bylo dní...Po derniéře

kolektiv autorů

Údaj neuveden

Dílna
25.09.2016 - 14:30Opice ŽofkaPo derniéře

Miloš Macourek, Jana Kafková

pan rada, pan Lev, Willy BrkofrkVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo derniéře

Tracy Letts

Steve HeidebrechtVelký sál
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo derniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
12.12.2015 - 19:00RevizorPo derniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

SoudceVelký sál
31.10.2015 - 19:00Kráska z LeenanePo derniéře

Martin McDonagh

Pat DooleyVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo derniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

KecalVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

ĎábelVelký sál
28.02.2015 - 19:00Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetePo derniéře

William Shakespeare

MalvolioVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo derniéře

Dodo Gombár

Tomáš BaťaVelký sál
11.10.2014 - 19:00Evžen OněginPo derniéře

Alexandr Sergejevič Puškin, Kateřina Menclerová

Generál GreminVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo derniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Harry, Signor ThemistoklesVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Matyáš Ides, Dořin otecVelký sál
09.11.2013 - 19:00Tracyho tygrPo derniéře

William Saroyan

Dr. Scatter, Ottoy SeyfangStudio Z
05.10.2013 - 19:00Nikdy nekončíPo derniéře

Benjamin Kuras

DannyDílna
15.09.2013 - 14:30O pejskovi a kočičcePo derniéře

Zoja Mikotová

Zlý pesVelký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo derniéře

Lane - Werich - Voskovec

vodník ČochtanVelký sál
29.04.2013 - 19:00Láska jest chemiePo derniéře

Viliam Klimáček

Vodík, StracenýDílna
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo derniéře

Vladimír Fekar

Československo (Růžička, Šorm)Velký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo derniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

NikoVelký sál
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo derniéře

Aischylos

AigisthósVelký sál
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo derniéře

Jaroslav Žák

Armand Cafourek, preofesor chemie a fyziky, tělocvikářVelký sál
21.11.2011 - 19:00Cesta k mořiPo derniéře

Ulrike Freising

AlfrédDílna
05.11.2011 - 19:00Blanche a MariePo derniéře

Per Olov Enquist

Jean-Martin CharcotStudio Z
26.06.2011 - 19:00JuanPo derniéře

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

OttavioVelký sál
19.03.2011 - 19:00Je třeba zabít SekalaPo derniéře

Jiří Křižan

Mladý obervaVelký sál
04.12.2010 - 19:00Splašené nůžkyHrajeme

Paul Pörtner

Tony Řezníček, majitel salónu Splašené nůžkyStudio Z
16.10.2010 - 19:00OndinaPo derniéře

Jean Giraudoux

MaršálekVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo derniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Onučkin, bývalý důstojník pěchotyVelký sál
17.04.2010 - 19:00Armagedon na GrbuPo derniéře

Rudolf Sloboda

Arthur, syn Ženy a RudihoVelký sál
19.12.2009 - 19:00Kdo je tady ředitel?Po derniéře

Lars von Trier

KristofferVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo derniéře

Edmond Rostand

MountfleuryVelký sál
13.09.2009 - 14:30Jak šlo vejce na vandrPo derniéře

Luděk Horký

ObrVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

ChocholáčVelký sál
11.04.2009 - 19:00Když už člověk jednou je...Po derniéře

Jozef Krasula s použitím textů Voskovce a Wericha

Jiří VoskovecStudio Z
16.12.2008 - 19:00Betlém aneb Komedie o narozeníPo derniéře

Jan Antonín Pitínský

JosefDílna
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo derniéře

Fan Vavřincová

Michal NorVelký sál
27.09.2008 - 14:30Opice ŽofkaPo derniéře

Miloš Macourek

pan rada, pan Lev, Willy BrkofrkVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo derniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

KubešVelký sál
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuPo derniéře

Emilio Salgari - Konrád Popel

James BrookVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotPo derniéře

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

ChuVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo derniéře

William Shakespeare

Montek, hlava veronské rodiny znepřátelené s rodinou CapuletůVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Po derniéře

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

Jan ZlatoústýStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretPo derniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

Clifford Bradshaw, americký spisovatelVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo derniéře

Johann Wolfgang Goethe

Ředitel Eckermann starostVelký sál
17.04.2007 - 19:00NěhaPo derniéře

Roman Olekšák

MužStudio Z
17.02.2007 - 19:00Hello, Dolly!Po derniéře

Jerry Herman - Michael Stewart

ŽuzéDílna
13.01.2007 - 19:00Král LearPo derniéře

William Shakespeare

Learův šašekVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo derniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Limonádový JoeVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Po derniéře

Karel Čapek

Dr. Gall, Robot G.; Primus, RobotVelký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo derniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

FarářVelký sál
11.02.2006 - 19:00Smrt HippodamiePo derniéře

Zdeněk Fibich - Jaroslav Vrchlický

ChrysipposVelký sál
22.11.2005 - 19:00Život je zatraceně krásnejPo derniéře

Bohumil Hrabal - Jozef Krasula

Vladimír BoudníkStudio Z
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaPo derniéře

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

BezprizornýVelký sál
11.06.2005 - 19:00Válka mezi rozmarýnem a majoránkouPo derniéře

António José da Silva, zvaný Žid

Don GilvazVelký sál
09.04.2005 - 19:00Salon D´Ete / Letní salonPo derniéře

Coline Serreau

Sacha, Henri, ArnoldStudio Z
05.02.2005 - 14:30BudulínekPo derniéře

Zoja Mikotová

BudulínekVelký sál
27.11.2004 - 19:00Sestup OrfeůvPo derniéře

Tennessee Williams

David CutrereVelký sál
02.10.2004 - 19:00Fernando Krapp mi napsal dopisPo derniéře

Tankred Dorst

Fernando KrappStudio Z
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešePo derniéře

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

MotlVelký sál
17.04.2004 - 19:00Všichni moji synovéPo derniéře

Arthur Miller

Jiří DeeverVelký sál
06.03.2004 - 19:00Marie StuartovnaPo derniéře

Friedrich Schiller

Robert DudleyVelký sál
09.02.2004 - 19:00Na tváři lehký smíchPo derniéře

Karel Semerád

Údaj neuveden

Dílna
06.12.2003 - 14:30Komedie o narození vizovického JežíškaPo derniéře

Vlastimil Peška

Policajt, SúsedVelký sál
26.04.2003 - 19:00MisantropPo derniéře

Moliere

OrontVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaPo derniéře

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

PapagenoVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryPo derniéře

Egon Glazura

Vrahoun MokáňVelký sál

Údaj neuveden

Tančírek...rozloučení se sezónouHrajeme

taneční večer s divadelní kapelou MDZ!

SoulboyJiné prostory