Helena Čermáková

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
15.12.2018 - 19:00MikveHrajeme

Hadar Galron

ŠošanaStudio Z
04.11.2018 - 14:30Sněhová královnaHrajeme

Hans Christian Andersen

Babička, Květinová babička, Loupežnice, FinkaVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo deniéře

Eurípidés

HekabéVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po deniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

VlčiceVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo deniéře

Peter Pavlac

Marie Baťová, vdova po Tomáši Baťovi sr.Velký sál
18.11.2016 - 19:00Tolik bylo dní...Po deniéře

kolektiv autorů

Údaj neuveden

Dílna
15.10.2016 - 19:00Past na myšiPo deniéře

Agatha Christie

paní BoyleováVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo deniéře

Tracy Letts

Mattie Fae AikenováVelký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMPo deniéře

Lada Kaštelan

Starší ženaStudio Z
21.11.2015 - 19:00Charleyova tetaPo deniéře

Brandon Thomas

Donna Lucia D´AlvadorezVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo deniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Háta, Míchova ženaVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

AndělVelký sál
11.10.2014 - 19:00Evžen OněginPo deniéře

Alexandr Sergejevič Puškin, Kateřina Menclerová

ChůvaVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo deniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Paní Eynsford-HillVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo deniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Surmena (Terézie Surmenová)Velký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůPo deniéře

František Kožík, Petr Michálek

Ona - Aimée, zřízenec 2, vyvolávač 2, žena, ošetřovatelka, novinář 2, doktor 2Velký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo deniéře

Lane - Werich - Voskovec

BellindaVelký sál
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo deniéře

Vladimír Fekar

Československo (Žurnalistka, Člen ÚV, Hostinská)Velký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo deniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

HortensieVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo deniéře

Petr Zelenka

MatkaStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo deniéře

Aischylos

Klytaiméstra, Přízrak KlytaiméstryVelký sál
21.11.2011 - 19:00Cesta k mořiPo deniéře

Ulrike Freising

HelenaDílna
05.11.2011 - 19:00Blanche a MariePo deniéře

Per Olov Enquist

Jane AvrilováStudio Z
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo deniéře

Tom Stoppard

Slečna Blumenblattová, stará pannaVelký sál
07.05.2011 - 19:00KomunismusPo deniéře

Viliam Klimáček

OnaStudio Z
05.03.2011 - 19:00Kočičí hraPo deniéře

István Örkény

Pavla KrausováVelký sál
04.12.2010 - 19:00Splašené nůžkyHrajeme

Paul Pörtner

Paní Schubertová, klientka z vyšší společnostiStudio Z
16.10.2010 - 19:00OndinaPo deniéře

Jean Giraudoux

Královna IsoldaVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo deniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Tekla, dohazovačkaVelký sál
17.04.2010 - 19:00Armagedon na GrbuPo deniéře

Rudolf Sloboda

AndělVelký sál
06.02.2010 - 19:00Strýček VáňaPo deniéře

Anton Pavlovič Čechov

Vojnická, vdova po tajném radoviVelký sál
19.12.2009 - 19:00Kdo je tady ředitel?Po deniéře

Lars von Trier

MetteVelký sál
13.09.2009 - 14:30Jak šlo vejce na vandrPo deniéře

Luděk Horký

SlepiceVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

RybářkaVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo deniéře

Tankred Dorst

Herceloida, jeho matkaVelký sál
10.03.2009 - 19:00Madam PiafPo deniéře

Karel Semerád

Madam PiafDílna
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dnePo deniéře

Michal Viewegh

MarieVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo deniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Hannah, Chaplinova matka, Oona O´NeillováVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo deniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

MoranaVelký sál
06.06.2008 - 19:00ZlodějkyPo deniéře

Dodo Gombár - David Rotter

HelenaDílna
26.04.2008 - 19:00MaryšaPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

Lízalka, jeho ženaVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Po deniéře

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

Simone de Beauvoirová, Médeia, čert, sestraStudio Z
23.06.2007 - 19:00FaustPo deniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herečka, Michael, číšník, strastVelký sál
17.04.2007 - 19:00NěhaPo deniéře

Roman Olekšák

ŽenaStudio Z
17.02.2007 - 19:00Hello, Dolly!Po deniéře

Jerry Herman - Michael Stewart

DollyDílna
13.01.2007 - 19:00Král LearPo deniéře

William Shakespeare

GonerilVelký sál
05.11.2006 - 19:00Třetí věkPo deniéře

Dodo Gombár

Egonova matkaStudio Z
10.06.2006 - 19:00Jáma a kyvadloPo deniéře

Edgar Allan Poe

Berenice / Tripetta / KocouStudio Z
11.02.2006 - 19:00Smrt HippodamiePo deniéře

Zdeněk Fibich - Jaroslav Vrchlický

HippodamieVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýPo deniéře

Friedrich Dürrenmatt

Ottilie, jeho ženaVelký sál
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaPo deniéře

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

Praskovja FjodorovnaVelký sál
23.06.2005 - 19:00Tajemství Viléma StoritzePo deniéře

Jules Verne - Arnošt Goldflam

ZpěvačkaVelký sál
09.04.2005 - 19:00Salon D´Ete / Letní salonPo deniéře

Coline Serreau

Margot, Mathilde, GermainaStudio Z
27.11.2004 - 19:00Sestup OrfeůvPo deniéře

Tennessee Williams

Lady TorrancováVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiPo deniéře

Ladislav Stroupežnický

Terezka, jeho ženaVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešePo deniéře

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

GoldaVelký sál
18.04.2004 - 19:00OidipúsPo deniéře

Sofoklés

chórStudio Z
06.03.2004 - 19:00Marie StuartovnaPo deniéře

Friedrich Schiller

Marie StuartovnaVelký sál
06.12.2003 - 14:30Komedie o narození vizovického JežíškaPo deniéře

Vlastimil Peška

Kořenářka, čertVelký sál
27.09.2003 - 14:30BajajaPo deniéře

Otomar Dvořák

Mluvící kůň-hlasVelký sál
14.06.2003 - 19:00Jakub a jeho pánPo deniéře

Milan Kundera

HostinskáVelký sál
28.09.2002 - 19:00Baron PrášilPo deniéře

Gottfried August Bűrger, K. Horváth

herecká kompanieVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryPo deniéře

Egon Glazura

J.F.K.Velký sál