Jana Tomečková

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
13.10.2018 - 19:00UpokojenkyněHrajeme

Kazimír Lupinec a kol.

Anna VrbičkováVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo deniéře

Eurípidés

Služka HekabéVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po deniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

Ester PatákováVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo deniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

kněžna BělokonskáVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo deniéře

Tracy Letts

Violet WestonováVelký sál
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo deniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
12.12.2015 - 19:00RevizorPo deniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

BobčinskáVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo deniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Údaj neuveden

Velký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekPo deniéře

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

Matka Děda Vševěda, První sudičkaVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo deniéře

Dodo Gombár

AndělVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo deniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Paní HigginsováVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo deniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

TichačkaVelký sál
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloPo deniéře

Michaela Doleželová, Roman Vencl

Lady Francesca GreyVelký sál
13.04.2013 - 19:00Vzpoura nevěstPo deniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová - Michaela Doleželová

Paní Jana, klientka agenturyStudio Z
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo deniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

HortensieVelký sál
14.05.2012 - 19:00NocPo deniéře

Andrzej Stasiuk

Údaj neuveden

Dílna
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo deniéře

Aischylos

Třetí otrokyně, Sbor ErinyjíVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo deniéře

Tom Stoppard

ČíšniceVelký sál
05.03.2011 - 19:00Kočičí hraPo deniéře

István Örkény

Gizela, její sestraVelký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaPo deniéře

Jean Giraudoux

EvženieVelký sál
17.04.2010 - 19:00Armagedon na GrbuPo deniéře

Rudolf Sloboda

ŽenaVelký sál
06.02.2010 - 19:00Strýček VáňaPo deniéře

Anton Pavlovič Čechov

Marina, stará chůvaVelký sál
20.12.2009 - 19:00Srdce krásné slivovice plnéPo deniéře

Jakub Nvota ( s přispěním Michaely Doleželové a Vladimíra Fekara)

M. Dee Rettigová, Ona, Maruška, žena z publikaDílna
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo deniéře

Edmond Rostand

Matka MarkétaVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

PlhalkaVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo deniéře

Tankred Dorst

Blasius, kronikářVelký sál
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dnePo deniéře

Michal Viewegh

ZubařkaVelký sál
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo deniéře

Fan Vavřincová

KlotyldaVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo deniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Mildred Harrisová, Katolička, Novinářka 2, Úřednice 2Velký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo deniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

Starý havranVelký sál
26.04.2008 - 19:00MaryšaPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

HospodskáVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronPo deniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Filomena, matka Lisetty, sluýka, třetí drbnaVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Po deniéře

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

svíčková bába, čert, Božena Němcová, sestra, Venuše VěstonickáStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretPo deniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

Fräulein Schneider, majitelka penziónuVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo deniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herečka, HospodinVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo deniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Květena, královna vil a skřítků, také Drbna, domorodec Bučuča, BanditaVelký sál
16.12.2006 - 19:00Kdo hledá, najdePo deniéře

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Agáta Gavrilovna KrasavinovaVelký sál
10.06.2006 - 19:00Jáma a kyvadloPo deniéře

Edgar Allan Poe

Služebná, Paní Piruetová, Paní Doktorová / KrálStudio Z
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo deniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

Maria, manželka hospodskéhoVelký sál
18.02.2006 - 19:00Matylda a EmíliePo deniéře

Arnošt Goldflam

EmílieDílna
22.11.2005 - 19:00Život je zatraceně krásnejPo deniéře

Bohumil Hrabal - Jozef Krasula

Pepin, mámaStudio Z
11.06.2005 - 19:00Válka mezi rozmarýnem a majoránkouPo deniéře

António José da Silva, zvaný Žid

FagundesVelký sál
05.02.2005 - 14:30BudulínekPo deniéře

Zoja Mikotová

BabičkaVelký sál
27.11.2004 - 19:00Sestup OrfeůvPo deniéře

Tennessee Williams

Vilemina TalbottováVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiPo deniéře

Ladislav Stroupežnický

Františka BuškováVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešePo deniéře

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

Bába Cajtl, RifkaVelký sál
17.04.2004 - 19:00Všichni moji synovéPo deniéře

Arthur Miller

Kate KellrováVelký sál
06.03.2004 - 19:00Marie StuartovnaPo deniéře

Friedrich Schiller

AlžbětaVelký sál
06.12.2003 - 14:30Komedie o narození vizovického JežíškaPo deniéře

Vlastimil Peška

Gazděnka, Žid, MariaVelký sál
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo deniéře

Bartolomé de Las Casas

MatkaVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaPo deniéře

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

DámaVelký sál
28.09.2002 - 19:00Baron PrášilPo deniéře

Gottfried August Bűrger, K. Horváth

herecká kompanieVelký sál
16.02.2002 - 19:00Jak je důležité míti FilipaPo deniéře

Oscar Wilde

Slečna PrismováVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryPo deniéře

Egon Glazura

Plkalovic mátiVelký sál