Josef Koller

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
13.04.2019 - 19:00Pan Kaplan má stále třídu rádHrajeme

Leo Rosten

Údaj neuveden

Velký sál
09.02.2019 - 19:00Petr a LucieHrajeme

Vášová, Štrasser, Ursiny

VojákVelký sál
08.12.2018 - 19:00HamletHrajeme

William Shakespeare

OsricVelký sál
22.09.2018 - 19:00TestosteronHrajeme

Andrzej Saramonowicz

RobalVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Wabash, Proteus, LambertVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo derniéře

Eurípidés

OrestesVelký sál
12.11.2017 - 14:30Tučňáci na aršeHrajeme

Ulrich Hub

Druhý tučňákVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo derniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

PticynVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

zbrojnošVelký sál
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiHrajeme

Francis Veber

Francois PignonVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo derniéře

Peter Pavlac

Advokáti Šaller, Pražák a PokornýVelký sál
25.09.2016 - 14:30Opice ŽofkaPo derniéře

Miloš Macourek, Jana Kafková

Bořivoj Panda, pan JezevecVelký sál
16.05.2016 - 19:00MAHÁBHÁRATA ŽENPo derniéře

Madavane K.

Údaj neuveden

Dílna
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo derniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
29.02.2016 - 19:00ODYSSEUS NA LAHVÍCHPo derniéře

Gilad Evron

SeinfeldDílna
20.02.2016 - 19:00INRIPo derniéře

Hana Mikolášková

Pavel z TarsuVelký sál
12.12.2015 - 19:00RevizorPo derniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Policejní náčelníkVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo derniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Mícha, gruntovníkVelký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekPo derniéře

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

Uhlíř, První dědekVelký sál
28.02.2015 - 19:00Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetePo derniéře

William Shakespeare

Pan Ondřej TřasořitkaVelký sál
13.12.2014 - 19:00Baťa Tomáš, živýPo derniéře

Dodo Gombár

Jan Antonín Baťa, mladší nevlastní bratr TomášeVelký sál
13.09.2014 - 19:00Agent František ve službách Sherlocka HolmesePo derniéře

Hugo Vavrečka, Peter Pavlac

Španělský králVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo derniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Strážník, majordomus na plese, Freddyho dvojníkVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Josef Janča, ŽítkovanVelký sál
09.11.2013 - 19:00Tracyho tygrPo derniéře

William Saroyan

Blyth, Otec LauryStudio Z
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo derniéře

Lane - Werich - Voskovec

Tom, černý harmonikářVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechPo derniéře

John Steinbeck

LennieVelký sál
02.03.2013 - 19:00Palubní deník Hanzelky a ZikmundaPo derniéře

Vladimír Fekar

ČertVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo derniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Ruský admirálVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo derniéře

Petr Zelenka

AlešStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo derniéře

Aischylos

Pátý stařec, sborVelký sál
12.03.2012 - 19:00Ohlušující pach bíléPo derniéře

Stefano Massini

RolandDílna
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo derniéře

Jaroslav Žák

Karel Peterka, věčný čtenářVelký sál
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěPo derniéře

Georges Feydeau

Romain TournelVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo derniéře

Tom Stoppard

Kryštof, jeho učedníkVelký sál
05.03.2011 - 19:00Kočičí hraPo derniéře

István Örkény

ČíšníkVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo derniéře

Jeffrey Hatcher

První výtržníkVelký sál
03.10.2010 - 14:30Čučudejské pohádkyPo derniéře

Vlastimil Peška

Zlý duch Kadědanoka, Moucha, Duch AktášúVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo derniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Podkolatov, vládní radaVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoPo derniéře

Vasilij Sigarev

NikolajStudio Z
06.03.2010 - 19:00Fridy KahloPo derniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová

RecepčníStudio Z
19.12.2009 - 19:00Kdo je tady ředitel?Po derniéře

Lars von Trier

NalleVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo derniéře

Edmond Rostand

NespokojenecVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

MartinVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo derniéře

Jaroslav Hašek

voják a další postavyVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo derniéře

Tankred Dorst

Závistivý sir AgrawainVelký sál
10.03.2009 - 19:00Madam PiafPo derniéře

Karel Semerád

další postavyDílna
13.12.2008 - 19:00Andělé všedního dnePo derniéře

Michal Viewegh

JofannelVelký sál
27.09.2008 - 14:30Opice ŽofkaPo derniéře

Miloš Macourek

Bořivoj Panda, pan JezevecVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo derniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

SlužbaVelký sál
26.04.2008 - 19:00MaryšaPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

Francek, rekrutVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronPo derniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Cyril, Pamfilo, Martellino, druhÝ vykrádač hrobůVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotPo derniéře

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

Johny, AmeričanVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo derniéře

William Shakespeare

Romeo, Montekův synVelký sál
13.10.2007 - 19:00KabaretPo derniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

HermanVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo derniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herec,žák, kočkodan, lemurVelký sál
07.03.2007 - 19:00ŽumpaPo derniéře

Barbora Vaculová

HynekStudio Z
17.02.2007 - 19:00Hello, Dolly!Po derniéře

Jerry Herman - Michael Stewart

BarnabyDílna
29.01.2007 - 19:00Panenka z porcelánuPo derniéře

Magdalena Frydrychová

OhryzekStudio Z
13.01.2007 - 19:00Král LearPo derniéře

William Shakespeare

Vévoda burgundskýVelký sál
05.11.2006 - 19:00Třetí věkPo derniéře

Dodo Gombár

Dušan, jeho přítel, psychologStudio Z
24.09.2006 - 14:30Puf a MufPo derniéře

Nataša Tanská - Zoja Mikotová

MufVelký sál

Údaj neuveden

Tančírek... tentokrát na téma MASOPUSTHrajeme

taneční večer s divadelní kapelou MDZ!

Speciální hostDílna

Údaj neuveden

Identity | scénické čteníHrajemeDoc. DlouhýDílna