Kateřina Liďáková

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
13.04.2019 - 19:00Pan Kaplan má stále třídu rádHrajeme

Leo Rosten

Olga TarnovskáVelký sál
09.02.2019 - 19:00Petr a LucieHrajeme

Vášová, Štrasser, Ursiny

BarmankaVelký sál
15.12.2018 - 19:00MikveHrajeme

Hadar Galron

ŠiraStudio Z
13.10.2018 - 19:00UpokojenkyněHrajeme

Kazimír Lupinec a kol.

JarmilkaVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

ViolaVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Kateřina BystráVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

AlenaVelký sál
21.02.2017 - 19:00BlackbirdHrajeme

David Harrower

UnaJiné prostory
06.06.2016 - 19:00Dobré mravyHrajeme

Údaj neuveden

Studio Z
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo derniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Líza DoolittlováVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

FuksenaVelký sál
15.09.2012 - 19:00Benefice aneb Zachraň si svého AfričanaPo derniéře

Ingrid Lausundová

EvaStudio Z
21.11.2011 - 19:00Cesta k mořiPo derniéře

Ulrike Freising

DoreenDílna
05.11.2011 - 19:00Blanche a MariePo derniéře

Per Olov Enquist

Blanche WittmanováStudio Z
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo derniéře

Tom Stoppard

Lisette, její francouzská komornáVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanPo derniéře

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

KateřinaVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo derniéře

Jeffrey Hatcher

Nell GwynnováVelký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaPo derniéře

Jean Giraudoux

OndinaVelký sál
17.04.2010 - 19:00Armagedon na GrbuPo derniéře

Rudolf Sloboda

3. opilecVelký sál
06.02.2010 - 19:00Strýček VáňaPo derniéře

Anton Pavlovič Čechov

Jelena, jeho ženaVelký sál
19.12.2009 - 19:00Kdo je tady ředitel?Po derniéře

Lars von Trier

AmandaVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo derniéře

Edmond Rostand

RoxanaVelký sál
13.09.2009 - 14:30Jak šlo vejce na vandrPo derniéře

Luděk Horký

MyšVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

AnežkaVelký sál
11.04.2009 - 19:00Když už člověk jednou je...Po derniéře

Jozef Krasula s použitím textů Voskovce a Wericha

HerciStudio Z
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo derniéře

Fan Vavřincová

Eva NorováVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyPo derniéře

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Paullete Godardová, Claire BloomováVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo derniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

EržikaVelký sál
06.06.2008 - 19:00ZlodějkyPo derniéře

Dodo Gombár - David Rotter

KorenicaDílna
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuPo derniéře

Emilio Salgari - Konrád Popel

Mariana- Perla LabuanuVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotPo derniéře

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

Zelima, její dceraVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JuliePo derniéře

William Shakespeare

Julie, Capuletova dceraVelký sál
22.09.2007 - 14:30Červená karkulkaPo derniéře

Akram Staněk

KarkulkaVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo derniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herečka, Markétka, prvnÍ služka, kajícnice-MarkétkaVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo derniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Mařenka, také lesní panna PupenaVelký sál
29.01.2007 - 19:00Panenka z porcelánuPo derniéře

Magdalena Frydrychová

PanenkaStudio Z
13.01.2007 - 19:00Král LearPo derniéře

William Shakespeare

KordelieVelký sál
05.11.2006 - 19:00Třetí věkPo derniéře

Dodo Gombár

Tereza, Dušanova manželka, bývalá Egonova přítelkyněStudio Z
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo derniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

WinnifredVelký sál
10.06.2006 - 19:00Jáma a kyvadloPo derniéře

Edgar Allan Poe

Lenora/Emergenda/MinistrStudio Z
23.04.2005 - 19:00Figarova svatbaPo derniéře

dle pana de Beaumarchais

Fanynka, Antoniova dceraVelký sál