Markéta Holcmanová

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
04.11.2018 - 14:30Sněhová královnaŽivá

Hans Christian Andersen

GerdaVelký sál
30.09.2018 - 14:30Povídky z jedné a druhé kapsyŽivá

Karel Čapek, Vladislav Kracík

Údaj neuveden

Velký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareŽivá

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

KateVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyŽivá

Eurípidés

HermionéVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Neživá

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

BeltýnaVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotNeživá

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

AglajaVelký sál
25.09.2016 - 14:30Opice ŽofkaNeživá

Miloš Macourek, Jana Kafková

Karolína Myšová, SlepiceVelký sál
06.06.2016 - 19:00Dobré mravyŽivá

Údaj neuveden

Studio Z
09.04.2016 - 19:00Bio RájNeživá

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

alternace s Petrou KrálovouVelký sál
20.02.2016 - 19:00INRINeživá

Hana Mikolášková

Máří MagdalenaVelký sál
21.11.2015 - 19:00Charleyova tetaNeživá

Brandon Thomas

Amy SpettigueováVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaNeživá

Karel Sabina, Bedřich Smetana

KomediantVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleŽivá

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

Janošíkova miláVelký sál
14.02.2015 - 19:00Devět měsícůNeživá

Zdeněk Zapletal

Monika BrandlováStudio Z
29.11.2014 - 19:00Dokonalá svatbaNeživá

Robin Hawdon

Rachel, nevěstaVelký sál
11.10.2014 - 19:00Evžen OněginNeživá

Alexandr Sergejevič Puškin, Kateřina Menclerová

Taťána LarinováVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyNeživá

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Líza DoolittlováVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněNeživá

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Kateřina Shánělka, Magdalena MlkvaVelký sál
09.11.2013 - 19:00Tracyho tygrNeživá

William Saroyan

Laura LuthyováStudio Z
15.09.2013 - 14:30O pejskovi a kočičceNeživá

Zoja Mikotová

KočičkaVelký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecNeživá

Lane - Werich - Voskovec

Káča Maršálková, jeho dceraVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechNeživá

John Steinbeck

CurleyováVelký sál
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaNeživá

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Athena, Sofie; její vnučkaVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíNeživá

Petr Zelenka

JanaStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaNeživá

Aischylos

Élektra, Sbor ErinyjíVelký sál
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaNeživá

Jaroslav Žák

Anda Pařízková, energická žábaVelký sál
30.01.2012 - 19:00Pan KolpertNeživá

David Gieselmann

SáraStudio Z
11.12.2011 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoNeživá

Vlastimil Peška

Mařenka (a další postavy)Velký sál
04.12.2010 - 19:00Splašené nůžkyŽivá

Paul Pörtner

Barbara Marková, kadeřniceStudio Z

Údaj neuveden

TančírekŽivá

taneční večer s divadelní kapelou MDZ!

SoulgirlDílna

Údaj neuveden

Identity | scénické čteníŽiváRitaDílna