Romana Julinová

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
21.09.2019 - 19:00Žebrácká operaHrajeme

Václav Havel

Elizabeth PeachumováVelký sál
13.04.2019 - 19:00Pan Kaplan má stále třídu rádHrajeme

Leo Rosten

Mary AtrakianovaVelký sál
02.03.2019 - 19:00MoskytiHrajeme

Lucy Kirkwood

NovinářkaVelký sál
15.12.2018 - 19:00MikveHrajeme

Hadar Galron

HindiStudio Z
13.10.2018 - 19:00UpokojenkyněHrajeme

Kazimír Lupinec a kol.

Lenka PtáčkováVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespearePo derniéře

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

ChůvaVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Po derniéře

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

Jitka, jeho ženaVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Romana LysáVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo derniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

generálová IvolginováVelký sál
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiPo derniéře

Francis Veber

Marlene SesstratováVelký sál
10.12.2016 - 19:00TartuffePo derniéře

Molière

PANÍ PERNELLOVÁVelký sál
05.10.2016 - 19:00Dopisy OlzePo derniéře

Údaj neuveden

Velký sál
16.05.2016 - 19:00MAHÁBHÁRATA ŽENPo derniéře

Madavane K.

Údaj neuveden

Dílna
20.02.2016 - 19:00INRIPo derniéře

Hana Mikolášková

Marie, matka JežíšovaVelký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMPo derniéře

Lada Kaštelan

MilenkaStudio Z
12.12.2015 - 19:00RevizorPo derniéře

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Ředitelka nemocniceVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaPo derniéře

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Údaj neuveden

Velký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleHrajeme

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

ŽenaVelký sál
14.02.2015 - 19:00Devět měsícůPo derniéře

Zdeněk Zapletal

Janova manželkaStudio Z
11.10.2014 - 19:00Evžen OněginPo derniéře

Alexandr Sergejevič Puškin, Kateřina Menclerová

Larinová, matkaVelký sál
26.04.2014 - 19:00My Fair LadyPo derniéře

Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

Paní Pearcová, Lady TarringtonVelký sál
24.03.2014 - 19:00Manželské vražděníHrajeme

Eric-Emmanuel Schmitt

Údaj neuveden

Dílna
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo derniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Hrtoňová, vychovatelkaVelký sál
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloPo derniéře

Michaela Doleželová, Roman Vencl

LorraineVelký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůPo derniéře

František Kožík, Petr Michálek

Anetta, její přítelkyněVelký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecPo derniéře

Lane - Werich - Voskovec

LouVelký sál
13.04.2013 - 19:00Vzpoura nevěstPo derniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová - Michaela Doleželová

Slečna Romana, klientka agenturyStudio Z
18.02.2013 - 19:00Stalin v našem městěPo derniéře

Lubomír Feldek

Učitelka klavíruDílna
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaPo derniéře

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Despa, jeho ženaVelký sál
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíPo derniéře

Petr Zelenka

AliceStudio Z
28.04.2012 - 19:00OresteiaPo derniéře

Aischylos

ChůvaVelký sál
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo derniéře

Jaroslav Žák

Eufrosina Suchánková, profesorka historieVelký sál
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěPo derniéře

Georges Feydeau

EvženieVelký sál
19.11.2011 - 19:00Černá komediePo derniéře

Peter Shaffer

Slečna FurnivalováVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo derniéře

Tom Stoppard

Phillipine, prodavačka módního salonu Módní salon madam KnorrovéVelký sál
05.03.2011 - 19:00Kočičí hraPo derniéře

István Örkény

Myška, sousedka paní OrbánovéVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo derniéře

Jeffrey Hatcher

Lady MeresvalováVelký sál
16.10.2010 - 19:00OndinaPo derniéře

Jean Giraudoux

Třetí rusalkaVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaPo derniéře

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Arina, její tetaVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoPo derniéře

Vasilij Sigarev

Olga Ivanovna, manželka Rudolfa MichajlovičeStudio Z
06.03.2010 - 19:00Fridy KahloPo derniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová

Clare Boothe LuceStudio Z
20.12.2009 - 19:00Srdce krásné slivovice plnéPo derniéře

Jakub Nvota ( s přispěním Michaely Doleželové a Vladimíra Fekara)

Rozhlasová moderátorka, Vlasta, Vojtěchova druhá ženaDílna
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůPo derniéře

Carlo Goldoni

SmeraldinaVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo derniéře

Edmond Rostand

PreciózkaVelký sál
13.09.2009 - 14:30Jak šlo vejce na vandrPo derniéře

Luděk Horký

ObrVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo derniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

Bílá macechaVelký sál
11.04.2009 - 19:00Když už člověk jednou je...Po derniéře

Jozef Krasula s použitím textů Voskovce a Wericha

HerciStudio Z
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo derniéře

Fan Vavřincová

Teta Pavlína alias PaVelký sál
27.09.2008 - 14:30Opice ŽofkaPo derniéře

Miloš Macourek

Karolína myšová, SlepiceVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo derniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

DerbákováVelký sál
06.06.2008 - 19:00ZlodějkyPo derniéře

Dodo Gombár - David Rotter

RusalkaDílna
01.03.2008 - 19:00DekameronPo derniéře

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Elisa, Cecca, Lauretta, Petrucciova žena, druhá drbnaVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Po derniéře

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

Marcela, Máří Magdalena, čert, herečka Lucila, sestraStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretPo derniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

FritzieVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo derniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herečka, druhá slečinka, kolednÍk, uklÍzečkaVelký sál
21.04.2007 - 19:00Výborná kachnaPo derniéře

Neil Simon

Claire GanzováVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo derniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Barbora, jeho žena, také Zebra, Bandita a IndiánVelký sál
13.01.2007 - 19:00Král LearPo derniéře

William Shakespeare

ReganVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo derniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Buffalo Bill vdovaVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Po derniéře

Karel Čapek

Nána, její chůvaVelký sál
28.04.2006 - 19:00Poletíme, slavná soudní stolice, poletímePo derniéře

Josef Holcman, Karel Semerád

Údaj neuveden

Dílna
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyPo derniéře

William Shakespeare

VdovaVelký sál
22.11.2005 - 19:00Život je zatraceně krásnejPo derniéře

Bohumil Hrabal - Jozef Krasula

JarmilkaStudio Z
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaPo derniéře

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

Vyšetřovatel/kaVelký sál
23.06.2005 - 19:00Tajemství Viléma StoritzePo derniéře

Jules Verne - Arnošt Goldflam

Paní Roderichvová, jeho žena, vzácná žena a matkaVelký sál
09.04.2005 - 19:00Salon D´Ete / Letní salonPo derniéře

Coline Serreau

tanečniceStudio Z
26.02.2005 - 19:00Červený a černýPo derniéře

Stendhal

Madam de RenalVelký sál
27.11.2004 - 19:00Sestup OrfeůvPo derniéře

Tennessee Williams

Beulah BinnigsováVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiPo derniéře

Ladislav Stroupežnický

Marie, jeho ženaVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešePo derniéře

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

ŠandlVelký sál
17.04.2004 - 19:00Všichni moji synovéPo derniéře

Arthur Miller

Zuzana BaylissováVelký sál
14.02.2004 - 19:00Tanec na konci létaPo derniéře

Brian Friel

AgnesVelký sál
20.12.2003 - 19:00LumpacivagabundusPo derniéře

Johann Nepomuk Nestroy

AmorosaVelký sál
28.04.2003 - 19:00Ještě žiju, s věšákem, čepicí a plácačkouPo derniéře

Samuel Königgrätz

Drahoslava AltrichterováStudio Z
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo derniéře

Bartolomé de Las Casas

KazatelVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaPo derniéře

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

KnězVelký sál
28.09.2002 - 19:00Baron PrášilPo derniéře

Gottfried August Bűrger, K. Horváth

herecká kompanieVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryPo derniéře

Egon Glazura

Plkalova MadlaVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraPo derniéře

William Shakespeare

OctaviaVelký sál