Tamara Kotrbová

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
15.12.2018 - 19:00MikveHrajeme

Hadar Galron

ChedvaStudio Z
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareHrajeme

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Královna / MollyVelký sál
10.03.2018 - 19:00TrójankyPo deniéře

Eurípidés

AndromachéVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaHrajeme

Peter Black

Tamara Vysoká - recepční hoteluVelký sál
23.09.2017 - 19:00IdiotPo deniéře

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

generálová JepančinováVelký sál
29.04.2017 - 19:00Noc na KarlštejněHrajeme

K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar, Z. Podskalský, Z. Podskalský ml.

Paní OfkaVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaPo deniéře

Peter Pavlac

Maja, žena J. A. BatiVelký sál
25.09.2016 - 14:30Opice ŽofkaPo deniéře

Miloš Macourek, Jana Kafková

paní radová, paní Lvová, Milly BrkofrkováVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůPo deniéře

Tracy Letts

Ivy WestonováVelký sál
09.04.2016 - 19:00Bio RájPo deniéře

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
20.02.2016 - 19:00INRIPo deniéře

Hana Mikolášková

Cladia ProculaVelký sál
31.10.2015 - 19:00Kráska z LeenanePo deniéře

Martin McDonagh

Maureen FolanováVelký sál
29.11.2014 - 19:00Dokonalá svatbaPo deniéře

Robin Hawdon

Matka nevěstyVelký sál
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněPo deniéře

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

ppor. NovotnáVelký sál
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaPo deniéře

Jaroslav Žák

Marta Nováková, tiché děvčátkoVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuPo deniéře

Tom Stoppard

Paní FischerováVelký sál
11.12.2010 - 19:00Krása na scéněPo deniéře

Jeffrey Hatcher

MariaVelký sál
03.10.2010 - 14:30Čučudejské pohádkyPo deniéře

Vlastimil Peška

Vypravěč, Kojot, Hyena, ČučudejkaVelký sál
18.09.2010 - 19:00Věc MakropulosPo deniéře

Karel Čapek

KomornáVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoPo deniéře

Vasilij Sigarev

Světlana, jeho ženaStudio Z
06.03.2010 - 19:00Fridy KahloPo deniéře

Janka Ryšánek Schmiedtová

Frida druháStudio Z
20.12.2009 - 19:00Srdce krásné slivovice plnéPo deniéře

Jakub Nvota ( s přispěním Michaely Doleželové a Vladimíra Fekara)

Jitka z Pardubic, Jolana Wiess, manažerkaDílna
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuPo deniéře

Edmond Rostand

Preciózka, Sestra KláraVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

CihlářkaVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkPo deniéře

Jaroslav Hašek

paní Müllerová, bába Pejzlerka, služebná u Kakonyiů, Femme fatale a další postavyVelký sál
25.04.2009 - 19:00Merlin aneb Pustá zemPo deniéře

Tankred Dorst

Jejich stará matka Morgawsa, Lesní víla Viviana, které Merlin propadneVelký sál
16.12.2008 - 19:00Betlém aneb Komedie o narozeníPo deniéře

Jan Antonín Pitínský

MarieDílna
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiPo deniéře

Fan Vavřincová

Emilie Záhorská, jeho ženaVelký sál
27.09.2008 - 14:30Opice ŽofkaPo deniéře

Miloš Macourek

paní radová, paní Lvová, Milly BrkofrkováVelký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituPo deniéře

Milan Uhde a Miloš Štědroň

Icu Bokšaj, Starý havranVelký sál
26.04.2008 - 19:00MaryšaPo deniéře

Alois a Vilém Mrštíkové

Rozára, služkaVelký sál
16.02.2008 - 19:00Princezna TurandotPo deniéře

Carlo Gozzi - Vladimír Fekar - Jiří Trnka

Adelma, princezna KarazanskáVelký sál
24.11.2007 - 19:00Je žena člověk? / Is a woman a man?Po deniéře

Hana Mikolášková, Vladimír Fekar a kol.

MilenaStudio Z
13.10.2007 - 19:00KabaretPo deniéře

John Kander, Fred Ebb, Joe Masteroff

RosieVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustPo deniéře

Johann Wolfgang Goethe

Herečka, slečinka, koledník, bludičkaVelký sál
21.04.2007 - 19:00Výborná kachnaPo deniéře

Neil Simon

Chris GormanováVelký sál
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiPo deniéře

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Jasana, lesní panna, také SousedkaVelký sál
29.01.2007 - 19:00Panenka z porcelánuPo deniéře

Magdalena Frydrychová

MáryStudio Z
16.12.2006 - 19:00Kdo hledá, najdePo deniéře

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Anfisa Panfilovna PeženovaVelký sál
05.11.2006 - 19:00Třetí věkPo deniéře

Dodo Gombár

Magda, ošetřovatelka v domově důchodcůStudio Z
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoePo deniéře

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Kovboj JuniorVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Po deniéře

Karel Čapek

Sulla, RobotkaVelký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaPo deniéře

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

AldonzaVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyPo deniéře

William Shakespeare

Bianca, její mladší sestraVelký sál
22.11.2005 - 19:00Život je zatraceně krásnejPo deniéře

Bohumil Hrabal - Jozef Krasula

Mariška, Pipsi, bába, disident, čtenářStudio Z
11.06.2005 - 19:00Válka mezi rozmarýnem a majoránkouPo deniéře

António José da Silva, zvaný Žid

Dona NiseVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýPo deniéře

Stendhal

Madam de FervaquesVelký sál
28.04.2003 - 19:00Ještě žiju, s věšákem, čepicí a plácačkouPo deniéře

Samuel Königgrätz

Gabriela KleinováStudio Z
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaPo deniéře

Bartolomé de Las Casas

Dáma, ModerátorVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaPo deniéře

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

PapagenaVelký sál
16.02.2002 - 19:00Jak je důležité míti FilipaPo deniéře

Oscar Wilde

GvendolinaVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryPo deniéře

Egon Glazura

Popravovic MarieVelký sál