Zdeněk Julina

Program
PremiéraNázev položkyRoleScéna
22.09.2018 - 19:00TestosteronŽivá

Andrej Saramonowicz

StavrosVelký sál
28.04.2018 - 19:00Zamilovaný ShakespeareŽivá

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

Frees, Převozník, VýčepníVelký sál
17.02.2018 - 19:00Drahá legraceŽivá

Francis Veber

ToulouseVelký sál
16.12.2017 - 19:00Zvlčení (Prolnutí)Neživá

Antonín Bajaja - Dodo Gombár

VlkVelký sál
14.10.2017 - 19:00Smrt v hotelu AlexandriaŽivá

Peter Black

Npor. Zdeněk SyrovýVelký sál
31.08.2017 - 19:00Ovčáček miláčekNeživá

Údaj neuveden

Velký sál
15.05.2017 - 20:00Raskolnikov /přešetření/Neživá

Jiří Jelínek - Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Studio Z
25.02.2017 - 19:00Blbec k večeřiŽivá

Francis Veber

Luciene ChevalVelký sál
14.01.2017 - 19:00Já, BaťaNeživá

Peter Pavlac

Dominik ČiperaVelký sál
17.09.2016 - 19:00Srpen v zemi indiánůNeživá

Tracy Letts

Deon GilbeauVelký sál
09.04.2016 - 19:00Bio RájNeživá

Jozef Krasula, Vladimír Fekar

Údaj neuveden

Velký sál
18.01.2016 - 19:00PŘED USNUTÍMNeživá

Lada Kaštelan

MužStudio Z
21.11.2015 - 19:00Charleyova tetaNeživá

Brandon Thomas

Plukovník ChesneyVelký sál
10.10.2015 - 19:00Prodaná nevěstaNeživá

Karel Sabina, Bedřich Smetana

Údaj neuveden

Velký sál
20.09.2015 - 14:30PlaváčekNeživá

Karel Jaromír Erben, Šimon Peták

ŠašekVelký sál
25.04.2015 - 19:00Malované na skleŽivá

Ernest Bryll - Katarzyna Gärtnerová

Četník PečlivkaVelký sál
14.02.2015 - 19:00Devět měsícůNeživá

Zdeněk Zapletal

JanStudio Z
29.11.2014 - 19:00Dokonalá svatbaNeživá

Robin Hawdon

Dupont, ředitel hoteluVelký sál
17.05.2014 - 19:00ĎábliceNeživá

Karl Schönherr

MužStudio Z
24.03.2014 - 19:00Manželské vražděníŽivá

Eric-Emmanuel Schmitt

Údaj neuveden

Dílna
01.03.2014 - 19:00Žítkovské bohyněNeživá

Kateřina Tučková, Dodo Gombár

Josef Kadlček, ŽítkovanVelký sál
07.12.2013 - 19:00Hrabě Monte CarloNeživá

Michaela Doleželová, Roman Vencl

Vittorio BassaniVelký sál
12.10.2013 - 19:00Největší z PierotůNeživá

František Kožík, Petr Michálek

Kašpar DeburauVelký sál
15.06.2013 - 19:00Divotvorný hrnecNeživá

Lane - Werich - Voskovec

Josef MaršálekVelký sál
20.04.2013 - 19:00O myších a lidechNeživá

John Steinbeck

SlimVelký sál
18.02.2013 - 19:00Stalin v našem městěNeživá

Lubomír Feldek

StařecDílna
08.12.2012 - 19:00Řek ZorbaNeživá

John Kander - Joseph Stein - Fred Ebb

Agathon, kostelníkVelký sál
27.10.2012 - 19:00Carmen - Opera podle FagiNeživá

Fagi

Don JoséDílna
08.09.2012 - 19:00Příběhy obyčejného šílenstvíNeživá

Petr Zelenka

OtecStudio Z
18.02.2012 - 19:00Škola základ životaNeživá

Jaroslav Žák

Ředitel, školník a inspektorVelký sál
11.12.2011 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoNeživá

Vlastimil Peška

Ježibaba (a další postavy)Velký sál
03.12.2011 - 19:00Brouk v hlavěNeživá

Georges Feydeau

Carlos Homenides de HistanguaVelký sál
17.09.2011 - 19:00Na flámuNeživá

Tom Stoppard

Weinberl, jeho vrchní příručíVelký sál
26.06.2011 - 19:00JuanNeživá

Mozart/ Kluka/Moliére/ Veselý

ŽebrákVelký sál
19.03.2011 - 19:00Je třeba zabít SekalaNeživá

Jiří Křižan

Ivan SekalVelký sál
04.12.2010 - 19:00Splašené nůžkyŽivá

Paul Pörtner

Pankrác Rosický, zákazníkStudio Z
16.10.2010 - 19:00OndinaNeživá

Jean Giraudoux

Král vodní říšeVelký sál
26.06.2010 - 19:00ŽenitbaNeživá

Nikolaj Vasilijevič Gogol

Žvanikin, bývalý námořní poručíkVelký sál
30.04.2010 - 19:00Ruské lotoNeživá

Vasilij Sigarev

AnatolijStudio Z
06.02.2010 - 19:00Strýček VáňaNeživá

Anton Pavlovič Čechov

Tělegin, zchudlý statkářVelký sál
05.12.2009 - 19:00Sluha dvou pánůNeživá

Carlo Goldoni

Pantalone de BisognosiVelký sál
17.10.2009 - 19:00Cyrano z BergeracuNeživá

Edmond Rostand

LigniereVelký sál
22.08.2009 - 19:00Rok na vsiNeživá

Alois a Vilém Mrštíkové

HrabálekVelký sál
20.06.2009 - 19:00ŠvejkNeživá

Jaroslav Hašek

feldkurát KatzVelký sál
11.04.2009 - 19:00Když už člověk jednou je...Neživá

Jozef Krasula s použitím textů Voskovce a Wericha

HerciStudio Z
29.11.2008 - 19:00Eva tropí hloupostiNeživá

Fan Vavřincová

Fredy (Zděnek) Rank, nápadník EliškyVelký sál
11.10.2008 - 19:00Charlie ve světlech moderní dobyNeživá

Jan Mikulášek - Vladimír Fekar

Orson Welles, Breen, Žalobce, Buster Keaton, Člen výboru 2Velký sál
21.06.2008 - 19:00Balada pro bandituNeživá

Milan Uhde a Miloš Štědroň

Laco TotínVelký sál
12.04.2008 - 19:00Sandokan a piráti z MompracemuNeživá

Emilio Salgari - Konrád Popel

Fanoušek- Mořský Pavouk-TygrVelký sál
01.03.2008 - 19:00DekameronNeživá

Giovanni Boccaccio - Jakub Nvota

Artur, AndreuccioVelký sál
08.12.2007 - 19:00Romeo a JulieNeživá

William Shakespeare

Capulet, hlava veronské rodiny znepřátelené s rodinou MontekůVelký sál
27.09.2007 - 19:00Kauza Ž - ZrozeníNeživá

Vladimír Fekar, Dodo Gombár

ChovankaStudio Z
22.09.2007 - 14:30Červená karkulkaNeživá

Akram Staněk

VlkVelký sál
23.06.2007 - 19:00FaustNeživá

Johann Wolfgang Goethe

Herec, Rafael, číšnÍk, bÍdaVelký sál
07.03.2007 - 19:00ŽumpaNeživá

Barbora Vaculová

KomorousStudio Z
24.02.2007 - 19:00Cesta do Ameriky lodí i artéskou studnou aneb Pečení holubiNeživá

Josef Kajetán Tyl a Vlastimil Peška

Vezuhnůj, chasník, také lesní panna Růžena, domorodec Burana, Bandita 2 a Náčelník indiánůVelký sál
13.01.2007 - 19:00Král LearNeživá

William Shakespeare

Vévoda z Albany, Gonerilin manželVelký sál
21.10.2006 - 19:00Limonádový JoeNeživá

Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála

Horác alias HogofogoVelký sál
17.06.2006 - 19:00R. U. R.Neživá

Karel Čapek

inž. Fabry, Robot F.Velký sál
22.04.2006 - 19:00Muž z kraje La ManchaNeživá

Dale Wasserman, Mitch Leigh, Joe Darion

Don Quijote-CervantesVelký sál
25.02.2006 - 19:00Zkrocení zlé ženyNeživá

William Shakespeare

Gremio, Biančin nápadníkVelký sál
17.12.2005 - 19:00Frank PátýNeživá

Friedrich Dürrenmatt

Gaston Schmalz, pokladníkVelký sál
15.10.2005 - 19:00Mistr a MarkétkaNeživá

Michail Bulgakov, Dodo Gombár

Woland, AfraniusVelký sál
11.09.2005 - 14:30O perníkové chaloupce aneb Jenom jakoNeživá

Vlastimil Peška

Ježibaba (a další postavy)Velký sál
23.06.2005 - 19:00Tajemství Viléma StoritzeNeživá

Jules Verne - Arnošt Goldflam

Herrman, její druh, slabý charakter, nešťastník, neurčitého věkuVelký sál
23.04.2005 - 19:00Figarova svatbaNeživá

dle pana de Beaumarchais

PablesqueVelký sál
26.02.2005 - 19:00Červený a černýNeživá

Stendhal

Pan de Renal, seminarista, pařížská společnostVelký sál
16.10.2004 - 19:00Naši furiantiNeživá

Ladislav Stroupežnický

František FialaVelký sál
19.06.2004 - 19:00Šumař na střešeNeživá

Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick

Lajzr VolfVelký sál
18.04.2004 - 19:00OidipúsNeživá

Sofoklés

TeiresiásStudio Z
06.03.2004 - 19:00Marie StuartovnaNeživá

Friedrich Schiller

Amis PauletVelký sál
20.12.2003 - 19:00LumpacivagabundusNeživá

Johann Nepomuk Nestroy

LumpacivagabundusVelký sál
26.04.2003 - 19:00MisantropNeživá

Moliere

KlitandrVelký sál
08.03.2003 - 19:00Deníky Kryštofa KolumbaNeživá

Bartolomé de Las Casas

Rodrigo de TrianaVelký sál
22.02.2003 - 19:00CalandriádaNeživá

Bernardo Dovizi da Bibbiena

Fessenio, sluhaVelký sál
07.12.2002 - 19:00Kouzelná flétnaNeživá

Emanuel Schikaneder / Wolfgang Amadeus Mozart

MonostatosVelký sál
16.02.2002 - 19:00Jak je důležité míti FilipaNeživá

Oscar Wilde

Algernon MoncrieffVelký sál
01.12.2001 - 19:00Valašské remazuryNeživá

Egon Glazura

Ministrant, pasáček AtošVelký sál
22.09.2001 - 19:00Antonius a KleopatraNeživá

William Shakespeare

Alexas, DolabellaVelký sál