Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 58 a 33
Odpověď: Jana PaškovaText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Pane řediteli, rozuměl jste tomu správně. Skutečně jsem očekávala klasické zpracování. Prostě císařovi, císařovo a klasikovi klasické.. Když si čtu svůj příspěvek vidím, že závěr je zavádějící a vypadá to, jako bych Vás snad chtěla kritizovat zs to, že jste hlavní roli nedali panu Příkazskému coby císaři, ale tak to míněno nebylo, ačkoli si jeho umění skutečně velmi vážím. A ani to nebylo namířeno proti panu Štruncovi.. Děkuji za pochopení a omlouvám se.Odpověď

Pavla Pjajčíková
Pondělí, 10. Prosinec 2018 - 20:45

Děkuji moc za odpověď, mne ale velmi zajímá, co přesně myslíte tím "klasické". Je tím myšleno jako za dob WS, kdy ženské role hráli muži? Nebo myslíte tradici 18. století? Devatenáctého? Nejste totiž sama, kdo něco podobného říká, o to více mne to upřímně zajímá. Předem díky.Odpověď

Petr Michálek
Pondělí, 10. Prosinec 2018 - 21:20

Dobrý den, čtu si poslední komentář...dobrá beru ho jako názor, ale vůbec se s ním neztotožňuji. Mně naopak se současný zlínský Hamlet velmi líbil. Viděla jsem už několik zpracování tohoto dramatu a čekala, co mi premiéra 8.12.2018 přinese. A přinesla. Skvělá inscenace se skvělými výkony. Všichni herci hráli srdcem a já jsem jim to fakt věřila. Nerušily mě ani trenýrky ani dron. Pro mě zážitek, který jsem si vychutnala. Poděkování všem, kteří současného Hamleta vytvořili. Matěj Štrunc a Lucie Rybnikářová, které jsem viděla poprvé, mně pohladili duši, Lucie moc hezky zpívá. S požitkem jsem si užila každé slovo, každý pohyb všech účinkujících. A za to děkuji a přeji vám všem krásný adventní čas.Odpověď

Dana Macháčková
Neděle, 09. Prosinec 2018 - 18:44

Děkujeme! A krásné vánoce i Vám!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 10. Prosinec 2018 - 11:05

Pozvat diváka na Hamleta a ukázat mu ho v trenýrkách, to se moc nepovedlo. Klasika Vám moc nejde, přátelé, z divadla jsem odcházela stejně udivená jako z Revizora. Kostýmy byly tak nekompatibilní s tématem, že mě to rušilo, stejně jako jinotaný dron. Zahlušilo to výborné výkony pana Řezníčka a paní Daňkové. Pro pana Štrunce to byla kláda, "Být , či nebýt ..." to se mu moc nepodařilo, nebylo ho slyšet ani v první řadě. Panu Příkazskému by to v hlavní roli slušelo více. Dejte císařovi, co jeho jest, nebo ho raději do repertoáru neuvádějte.Odpověď

Pavla Pjajčíková
Neděle, 09. Prosinec 2018 - 06:48

Dobrý den, paní Pjajčíková. Váš komentář, který by šel shrnout do teze "hrajte klasiku klasicky" mne velmi zaujal. Mohu se zeptat, co přesně tím "jeho jest" myslíte? Děkuji předem za odpověď.Odpověď

Petr Michálek
Pondělí, 10. Prosinec 2018 - 09:05

Představení Hamleta na generálce bylo skvělé, velmi se mi líbilo.Jenom bych ráda věděla, co měly symbolizovat červené ponožky herců v první části a létajíci dron v celém představení. Jakousi myšlenku mám, ale ráda bych si ji porovnala s vaší odpovědí. Děkuji za odpověď.Odpověď

Alena Jarošová
Neděle, 09. Prosinec 2018 - 16:59

Dobrý den, paní Jarošová! Moc děkujeme za pochvalu. A k ponožkám i dronu mohu nabídnout zase jen své subjektivní vyjádření, které se nemusí ztotožňovat s ideou tvůrčího týmu... A to mě právě na divadle baví - fakt, že každý máme vlastní prostor výkladu... Přeji Vám krásné svátky a brzy na viděnou v hledišti MDZOdpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 10. Prosinec 2018 - 11:04

Dobrý večer, chtěla bych poděkovat za dnešní veřejnou generálku všem, kteří se na této inscenaci podílejí. Úžasné herecké výkony a skvělé kostýmy, rekvizity a kulisy. Celé představení se mi moc líbilo a dražím palce, ať se zítřejší premiéra povede!Odpověď

Veronika Hurtová
Pátek, 07. Prosinec 2018 - 21:51

Děkujeme! A brzy na viděnou v MDZ!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 10. Prosinec 2018 - 10:57

Dobrý den,dnešní veřejná generálka byla úžasná, děkujeme hercům, panu režisérovi a všem ostatním. Moc pěkné představení.Manželé ManďákoviOdpověď

alena manďáková
Pátek, 07. Prosinec 2018 - 16:11

Děkujeme! A přejeme hezké svátky!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 10. Prosinec 2018 - 10:57