Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 20 a 46
Odpověď: Blanka KovandováText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Dobrý den, mám zakoupenou skupinu R2 a mám za to, že bychom měli mít ještě letos nějaká představení. Můžete mi napsat kdy a jaké tituly? DěkujiOdpověď

Ivana Bogarová
Pondělí, 24. Září 2018 - 23:09

Paní Bogárová,máte pravdu skupina R2 jde do divadla ještě dvakrát.Termíny jsou 6. 11. Trojánky a závěrečný prosincový titul Drahá legrace je naplánován na termín 11. 12. 2018, ale není zatím schválen, a proto ho berte jako předběžný.Odpověď

Marcela Pospíšilová
Úterý, 25. Září 2018 - 14:01

Nemluvím sprostě a moc mi vadí , když někdo sprostě mluví. Nevím, čím to bylo, ale ve hře Testosteron mi to ani trochu nevadilo. Snad proto, že to tam tak nějak "pasovalo". Báječně jsme se s dcerou (21 let ) obě bavily a klidně bychom si ji zopakovaly. Je v ní takové množství vtipných slovních obratů a spojení, že nebylo v našich silách si je všechny zapamatovat...Odpověď

Jana Vyoralová
Pondělí, 24. Září 2018 - 06:43

Děkujeme, těšíme se na Vás! A vemte i kamarádky :-)Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 24. Září 2018 - 16:03

Testosteron je určitě hra hodna pozornosti; nicméně nepochopila jsem, proč byla zejména v první polovině tak prvoplánově znehodnocena tolika hrubými výrazy. Nejsem muž, ale nevěřím, že se muži mezi sebou nezmohou na žádná synonyma slov "mrdat" a "piča", což by ve hře vyznělo působivěji. A čeština to umí, Stačilo by si s textem více vyhrát. Zkrátka méně tlačit na pilu by kusu prospělo. Přesto byly herecké výkony super a herci dokázali přenést na publikum nelíčenou radost z hraní, což je také velké umění.Odpověď

Pavla Pjajčíková
Neděle, 23. Září 2018 - 16:36

Dobrý den, děkujeme za reakci! Věříme, že ta radost, o které píšete, bude přenosná na publikum i při mnoha dalších reprízách. I přes ten expresivní slovník. A doufáme, že si nenecháte ujít Upokojenkyně!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 24. Září 2018 - 16:11

Včera jsem byla na premiéře hry "Testosteron." Pro mne to bylo velkým zklamáním, neboť od začátku do konce se jednalo o nepřetržitou hádku sedmi mužů. Vulgární a sprosté výrazy hodné knajpy oplzlých jedinců tomu daly korunu. Již nikdy více. Uřvaná hra, která trhá uši a nehladí duši. Nedoporučuji!Odpověď

Petra Hanáčková
Neděle, 23. Září 2018 - 11:52

Dobrý den, děkujeme Vám za reakci! Vždycky apelujeme na to, aby nám diváci psali, když jsou spokojení i nespokojení. Je to pro nás opravdu důležitá zpětná vazba. Víme, že tato inscenace nebude "sedět" každému. Přesto věříme, že si najde své příznivce. Pevně doufáme, že Vám udělají radost chystané Upokojenkyně nebo například unikátní Česko - Slovenský projekt Masaryk / Štefánik.Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 24. Září 2018 - 16:18

Velmi s Vámi souhlasím, paní Hanáčková, já jsem odešla o přestávce domů a do přestávky jsem vydržela jen proto,že jsem nechtěla zvedat půlku řady uprostřed představení. Vůbec nechápu, proč má něco tak bezduchého a vulgárního MDZ v repertoáru a kladu si otázku, kam vývoj naší společnosti směřujeOdpověď

Hana Vyskočilová
Neděle, 23. Září 2018 - 16:37

Dobry den.Radi bychom vedeli, proc jsme dnes dopol.na divadelnim predstaveni Smrt v hotelu Alexandria velmi spatne slyseli.Mate nejaky problem se zvukem? Kdyz mluvila policajtka na konci a to bylo vlastne to nejdulezitejsi, mluvila jednak rychle taky nezretelne a slyset nebylo , tak ani si nejsme jisti ze zname zaver. Snad to napravite, abychom mohli i nadale Vase divadlo navstevovat. Dekujeme DekaroviOdpověď

Marie Dekarova
Úterý, 11. Září 2018 - 23:57

Dobrý den, policajtka se velmi omlouvá, ale dopolední představení jsou sama o sobě pro mě osobně problematická, což mě neomlouvá, ale není to absolutně chyba divadla. Promiňte. M. V.Odpověď

Marie Vančurová
Středa, 12. Září 2018 - 23:30

Dobrý den, paní Dekarová! Děkujeme za připomínku, budeme se jí zabývat. Zvukový konfort našeho sálu se snažíme stále zlepšovat. Mrzí nás, pokud jste neslyšeli dobře. Pevně doufámě, že při příští návštěvě to bude lepší!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 12. Září 2018 - 09:31