Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 1 a 45
Odpověď: Blanka KovandováText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Den po 44 narozeninách jsem opět vyrazila tak trochu oslavit a zpestřit si svůj život divadelním zážitkem do svého rodného Zlína. Hra Moskyti bylo to pravé... hodné toho dne. Jsem nadšená... Herecké výkony hl. představitelů mne opět přesvědčili o kvalitě vašeho divadla. Tamarka, Milenka a Martička byli famózní. Moc ráda opět přijedu až z Prostějovska a budu se moc těšit na další krásná představení.... Děkuji děkuji děkujiOdpověď

Ivana Mošťková
Úterý, 12. Březen 2019 - 16:28

My děkujeme Vám!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 13. Březen 2019 - 12:16

Dobrý den,komentáře ke hře Moskyti jsou velmi vzrušující.Toš to musím vidět,doufám že nebudu popíchán?..těším seOdpověď

vladimír váňa
Úterý, 12. Březen 2019 - 15:15

Dobrý den,po přečtení komentářů na hru Moskyti..toš to budu muset vidět!!!To jsem zvědav.Snad nebudu popíchán???...těším seOdpověď

vladimír váňa
Úterý, 12. Březen 2019 - 15:13

Tak znáte to: kdo je bojí, nesmí.... do divadla :-) Srdečně zveme na Moskyty!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 13. Březen 2019 - 12:17

..Dík,snad nebudu v polovině utíkat před Moskyty!Odpověď

vladimír váňa
Středa, 13. Březen 2019 - 15:32

dobry den....opet jsme navstivili premieru ve zlinksem divadle - tentokrat to byli Moskyti. Velmi jsem se na toto predstaveni tesila, anglicka premiera byla udalosti roku, tak jsem byla velmi zvedava, jak se s tak zajimavym a konverzacne narocnym kusem popasuji v mem milem Zline. A popasovali se naramne. Mne osobne nejvic oslovila - opet a zase - Tamarka Kotrbova a jeji "moskyti" maminka Milena Marcilisova.....vzdycky se mi libi jak ty dve spolu souzni....proto asi tak velmi dobre k nim zapada zdanlive "potrhla" Marta Bacikova......Tematem ale podle mne neni jak se spolu dve ruznorode skupiny lidi / inteligentni a mene inteligentni / nemuzou domluvit, ale spis to jak se lide nechaji ovladat modernimi technologiemi, jak moc tyto technologie zasahuji do jejich zivota, jak ho ovlivnuji. Jak je nemozne se domluvit a konverzovat spolu v jedne rodine......jak tezko si clovek priznava, nebo si vubec nepriznava, ze tomu propadl.....jak spolu ani lidi kolikrat mluvit neumi, kdyz psat jim jde tak snadno. Cele predstaveni beru jako obrazek dnesni doby posedle technikou. S absenci zdraveho selskeho rozumu.Absenci samostatneho mysleni. Take vsak jako dobu diktatu...kdy si jeden clovek mysli, ze ma jediny pravdu.....ze tu pravdu musi ti druzi prece chapat a akceptovat, a kdyz ne, nasleduje trest......Libila se mi i sekvence s mladymi herci, kteri presne interpretovali jak to dnes s mobilnimi aplikacemi chodi.....jak snadne je zradit....urazit a vysmat se druhemu......Myslim si, ze v mnoha bodech je tato inscenace poucna. Dekuji Vam za ni a jsem rada, ze jste jako prvni v CR tuto hru inscenovali v takove kvalite....v takovem obsazeni...s takovou napaditou scenou........cely Vas kolektiv je moje srdcovka. Prijdu na Vas kdykoliv to bude mozne zase...a moc rada.Odpověď

dana formankova
Úterý, 12. Březen 2019 - 13:49

Milá paní Dano! Děkujeme moc za Vaši reakci - vše, co popisujete, Moskyti opravdu obsahují... Pochvalu herečkám vyřídíme a těšíme se na Vaši další návštěvu MDZ!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 13. Březen 2019 - 12:21

Dobry den, dovolte abych se podelil o nehezky zazitek ke hre Moskyti. Nikdy jsem v divadle nic tak primitivnoho a nezazivneho nevidel. Proc nekdo vybira 3 hodinove nezazivne tema? Tema, ktere nic neresi? Bohuzel zadny herecky vykon se nekonal. Je to asi poprve v zivote, kdy jsem odchazel nejen zklaman, ale i velmi nastvan,. A tento muj pocit sdili vetsina lidi. Samozrejme - pokud v divadle hraje me dite, vnuk atd, tak vse budu chvalit, ale Moskyti jsou opravdu TOP v tom, jak nizko muze divadlo klesnout. Vazene divadlo-lide uz nejsou tak hloupi, jako driv,. Dnes hledaji i kvalitu.! U teto hry nic nenajdou. Nevadi mi utratit 1000 kč za luxusni veceri, ale vadi mi utratit 20kč za nechutný parek v bistru Moskyti....Odpověď

Andrej Huško
Úterý, 12. Březen 2019 - 05:51