Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 24 a 5
Odpověď: Jaromír MachačText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Dobry den.Radi bychom vedeli, proc jsme dnes dopol.na divadelnim predstaveni Smrt v hotelu Alexandria velmi spatne slyseli.Mate nejaky problem se zvukem? Kdyz mluvila policajtka na konci a to bylo vlastne to nejdulezitejsi, mluvila jednak rychle taky nezretelne a slyset nebylo , tak ani si nejsme jisti ze zname zaver. Snad to napravite, abychom mohli i nadale Vase divadlo navstevovat. Dekujeme DekaroviOdpověď

Marie Dekarova
Úterý, 11. Září 2018 - 23:57

Dobrý den, policajtka se velmi omlouvá, ale dopolední představení jsou sama o sobě pro mě osobně problematická, což mě neomlouvá, ale není to absolutně chyba divadla. Promiňte. M. V.Odpověď

Marie Vančurová
Středa, 12. Září 2018 - 23:30

Dobrý den, paní Dekarová! Děkujeme za připomínku, budeme se jí zabývat. Zvukový konfort našeho sálu se snažíme stále zlepšovat. Mrzí nás, pokud jste neslyšeli dobře. Pevně doufámě, že při příští návštěvě to bude lepší!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 12. Září 2018 - 09:31

Dobrý den,kdy bude prosím zahájen prodej vstupenek na vánoční koncert Václava Hybše 2018.Děkuji za odpověďVladislav JanečekOdpověď

Vladislav Janeček
Úterý, 04. Září 2018 - 14:38

Dobrý den, předprodej na koncert běží už od září.Odpověď

Veronika Jurčová
Pondělí, 10. Září 2018 - 09:07

Zrovna jsme se s kamarádkou dozvěděly o tom, že odešel pan Johaník! To snad ne, máme ho moc rády, taky jako moderátora. A kdo přijde místo něj? A ještě jsme chtěly poprosit, jestli byste mohli do těch sděleních k sálům psát také role, které herci zrovna v představení hrají a alternace. Vždycky musíme hádat kdo zrovna hraje a co kdo hraje, když někoho třeba nemůžeme poznat. V jiných divadlech to tak píší. Děkujeme. Jitka + ZdenaOdpověď

Jitka Proudková
Pátek, 17. Srpen 2018 - 21:00

Vojtu néééé! Máme ho rády. :-( Dívala jsem se na stránky divadla Bezručů a už je to zřejmě jisté a nevratné. Přejeme jen to dobré a ať se daří. :-) Jsem zvědavá, kdo ho nahradí v hotelu Alexandria a Shakespearovi.Odpověď

Lenka Kopánická
Úterý, 21. Srpen 2018 - 15:09

Dobrý den, Lenko! Vojtu nahrazovat v jeho rolích nikdo nebude, protože je nenahraditelný :-) Všechny inscenace, ve kterých v MDZ hraje, budeme uvádět dál beze změny v obsazení.Odpověď

Blanka Kovandová
Úterý, 28. Srpen 2018 - 08:50

Dobrý den Jitko! Vojtovi přejeme hodně úspěchů v Otravě u Bezručů, i když se nám bude stýskat :-) Vojta bude moderovat ještě úvodní Galavečer 8. září, tak si případně včas zajistěte vstupenky. Případné změny v hereckém souboru oznámíme na začátku sezóny. Jinak ke každé inscenaci si můžete zakoupit program. Kromě hezké památky na představení, se spoustou užitečných informací o dané hře, v něm najdete i podrobné obsazení každé inscenace (alternace momentálně nemáme u žádné hry, proto tento údaj neuvádíme na konkrétním sdělení ve foyer). Těšíme se ne viděnou v hledišti MDZ!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 20. Srpen 2018 - 09:56

Dobrý podvečer, vyhledávala jsem si informace o muzikálu Petr a Lucie, který budete hrát, protože mám tuto knihu už od puberty ráda a také miluji muzikály a ty vaše se mi zatím vždycky líbily. A zjistila jsem, doufám, že správně, že se jedná o slovenský muzikál. Zajímalo by mě, jestli ho uvedete v češtině nebo existuje pouze slovenská verze? Děkuji. Y.P.Odpověď

Yveta Petrjánošová
Úterý, 07. Srpen 2018 - 16:52

Dobrý den, Yveto! Muzikál Petr a Lucie uvedeme v češtině a moc se na něj těšíme! Na viděnou v hledišti MDZ!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 08. Srpen 2018 - 10:01

Dobrý den, inspirovaly mě předchozí dotazy, tak vás také poprosím. A sice bych hrozně ráda viděla u vás v divadle hru "Bůh masakru". Viděla jsem film a moc by se mi líbila právě s vaším souborem, který mám moc ráda. Děkuji.Odpověď

Žaneta Otravcová
Pátek, 03. Srpen 2018 - 15:55

Děkujeme za tip, milá Žaneto! Uvidíme, jestli někdy v některé z příštích sezón uvidíme :-) Přejeme Vám hezké léto!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 06. Srpen 2018 - 10:45