Fórum

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 55 a 43
Odpověď: petra krejčíText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za včerejší představení Dobrého proti severáku: krásný zážitek. Pan Řezníček je mistr monologu a jemný projev paní Bačíkové nás taky nadchl. Byly jsme u stolu čtyři, tak prosím, vyřiďte čtyřikrát pochvalu výborným hercům. A všem přání pěkných prázdnin!Odpověď

Lenka ODS
Středa, 20. Červen 2018 - 08:30

Děkujeme moc! za milý kompliment! Hezké léto i Vám!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 20. Červen 2018 - 11:05

Dobrý den,proč nefunguje rezervační systém na září? Do června se člověk dostane,ale září je nefunkční. Děkuji.Odpověď

Jana Nováková
Čtvrtek, 07. Červen 2018 - 16:05

Doébrý den, Jano! Nevím, co přesně máte za problém, ale u nás rezervační systém na září funguje. Spolehlivě se do něj dostanete přes "kalendář" na našich stránkách - naklikáte měsíc září a vybíráte... (pozor - nedostanete se na dopolední rezervovaná představení, ale všude jinde by něměl být problém). Případně po 11 hodině zavolejte na pokladnu MDZ a domluvte se osobně - 577 636 220.Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 11. Červen 2018 - 09:06

Dobrý den, v pátek jsem viděla Trójanky a musím říct, že celek mě až tak moc nezaujal (ta konference mi přišla dost chaotická a upřímně mě tam rušil ten sbor, u kterého jsem postrádala smysl), ale jednotlivé herecké výkony byly naprosto skvělé a bezchybné. Obzvláště dámy v čele s paní Čermákovou, Kotrbovou, Bačíkovou, Drgovou a Kalužíkovou. Z pánů se mi nejvíce líbil pan Kalina. Celkově se mi jeho scéna s umírajícími syny líbila nejvíce. A ještě mi u některých rolí vadil kostým, nejvíce tedy ten růžový-fialový klaun, který naprosto shodil celou scénu s popravou. Představení mě nijak zvláš't nenadchlo - líbilo se mi. Jsem ráda, že jsem ho viděla, ale jednou stačilo. Chtěla jsem si poslechnout klevetivku, ale v záznamech není. Ona nebyla? Děkuji.Odpověď

Helena Stöhrová
Středa, 06. Červen 2018 - 13:29

Dobrý den, děkujeme moc za Vaši reakci na Trójanky. Bohužel záznam Klevetivky tohoto představení nemáme - při nahrávání došlo k technické chybě a záznam se nepodařilo uložit. Omlouváme se a těšíme se zase někdy příště v hledišti MDZ!Odpověď

Blanka Kovandová
Čtvrtek, 07. Červen 2018 - 11:31

Dobrý den,chtěla bych se informovat v případě desetikupónového předplatného - jak lze zarezervovat místa, aniž by mne systém navedl na platbu atd.Předem děkuji za informaci.Odpověď

Zuzana Sedlářová
Středa, 06. Červen 2018 - 11:20

Dobrý den Zuzano! Postup je následující: vyberete si místa v sále, rezervujete je a zadáte platbu "hotově". Poté přijdete na pokladnu MDZ, kde Vám paní pokladní kupony vymění bez doplatku za vstupenky. Hezký den!Odpověď

Blanka Kovandová
Čtvrtek, 07. Červen 2018 - 08:45

Dobrý den chci platit bankovním převodem a hlasí mi to způsob úhrady: eAPI . a nepřišel žadný email s udaji. Jak mam prosím postupovat? Děkuji.Odpověď

Martin Hegar
Pondělí, 04. Červen 2018 - 12:22

Dobrý den Martine, pravděpodobně si chcete zakoupit představení, které se hraje v nejbližších dnech. Proto už nelze platit bankovním převodem, protože by se nestihla spárovat platba a odeslat e-vstupenka. Lze tedy platit pouze platební kartou - při tomto zpsobu platby obdržíte vstupenku okamžitě. Pokud je problém jinde, kotaktujte prosím paní Pelkovou na tel.: 577 636 205.Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 04. Červen 2018 - 13:36