Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 24 a 19
Odpověď: Lenka KopánickáText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Moc bych chtěla pochválit včerejší ( 20.10.) představení Splašené nůžky, výkony herců, aktuální reakce na události, vše bylo super. Dlouho jsme se tak nezasmály a nepobavily. Celé 3 hodinové představení mě absolutně nadchlo. Má to jen jedinou vadu......sehnat lístky je téměř nemožné. Nedivím se že to chtějí diváci vidět několikrát. Taky už jsem rozhodnutá jít ještě alespoň jednou :-D Jen kdyby mi někdo poradil jak lístky sehnat. Takže mnoho zdaru do dalších repríz a snad Vás zase brzy uvidím. :-DOdpověď

Hana Mišurcová
Neděle, 21. Říjen 2018 - 15:40

Dobrý den! Děkujeme za hezkou reakci! A samozřejmě přejeme hodně zdaru v lovu vstupeneke na "Nůžky" :-)Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 22. Říjen 2018 - 12:02

Tak vám tedy pěkně děkuju! Protože se mi líbilo představení hotel Alexandria, chtěla jsem si přečíst i další knížky, které jste psaly, že autor napsal. Díky informaci v programu Upokojenkyní už ale chápu, proč na mě knihovnice a prodavačky hleděly jako na magora, když jsem se ptala, jestli nemají Krajíc chleba, který nikdy nepadá na zem. A ještě jsem je přesvědčovala, že taková knížka existuje, vždyť jsem na premiéře viděla autora, ne? Opravdu děkuji, že se vám povedlo ze mě udělat naprostou krávu! Všichni, kteří jste se na této habaďůře podíleli byste se měli stydět. Zajímalo by mě co to mělo za smysl, takhle si utahovat z lidí.Odpověď

Dana R
Středa, 17. Říjen 2018 - 10:57

Dobrý den, paní Dano! Mrzí nás, pokud se Vás naše mystifikace dotkla. V zemi, kde byl Jára Cimrman žhavým kandidátem na vítěze ankety Největší Čech, jsme si zkrátka dovolili malou habaďůru, kterou tisíce diváků akceptovaly bez problémů a s úsměvem. Protože z ní čnělo velmi okatě, právě názvy knih, uvedením Leonarda DiCapria atd..., že jde o mystifikaci. Rozhodně jsme se nikoho nechtěli dotknout a jsme rádi, že se Vám představení líbilo. A pevně věřím, že se Vám budou líbit i další představení, na která k nám zavítáte. Blanka Kovandová, MDZOdpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 22. Říjen 2018 - 12:10

Milá paní Dano, ze srdce Vám rozumíme. My jsme na tom byli podobně, ale jak se věci mají víme již delší dobu, protože jsme daného autora zkusili progooglovat. Po zjištění, že danou hru napsal sám pan ředitel, nám bylo spíše smutno u srdce. Sami nechápeme chování autora, který se za svou práci evidentně stydí. Očekávali jsme, že pokud si z lidí chtěl udělat dobrý den, bylo by vhodné vytáhnout to, že je jde o habaďůru už v daný den. Takhle z lidí udělal defakto hlupáky. S prominutím, to vrhlo špatné světlo na celé divadlo, jež jsme se rozhodli již dále nenavštěvovat a raději dáme přednost jinému divadlu, které takové šaškárny nemá zapotřebí. Je také s podivem, že vám na váš komentář také nikdo z divadla neodpověděl a lidé se schovávají pod psedonymy, které se Vás snaží zesměšnit.Odpověď

Jana N.
Pátek, 19. Říjen 2018 - 22:04

Dobrý den,není důležitější, zda se Vám představení líbilo nebo ne než řešit, jestli je správně jméno autora? Mně osobně se toto představení líbilo moc a určitě půjdu zase na něco dalšího.Odpověď

Stanislava Bečicová
Pondělí, 22. Říjen 2018 - 10:26

Jen doufám, že jste paní v knihkupectví k tomu všemu neříkala i to, že podle knihy “Krajíc chleba, který nikdy nepadá na zem” vznikne filmová předloha a v hlavní roli se objeví samotný Leonardo di Caprio... O.oOdpověď

Drahá legrace
Čtvrtek, 18. Říjen 2018 - 00:12

A co takhle se na tom zasmat a tesit se z nove historky pro pratele a zname? Pry se pak zije dele...Odpověď

Smysl pro humor
Středa, 17. Říjen 2018 - 14:50

Dobrý den,včera jsme byli na premiéře "Upokojenkyně" a chtěli bychom sdělit že po čase opravdu velmi podařená hra. Výkony všech herců fantastické a ten kdo navrhl tuto živou hudbu s vynikajícími muzikanty tak by zasluhoval zlatý metál.Muzikanti hráli,zpívali a vypadali úžasně a do hry velmi dobře sedli. Byl to pro nás velmi pěkný večer,děkujeme,SedlářoviOdpověď

Petr Sedlář
Neděle, 14. Říjen 2018 - 12:24

Děkujeme moc za hezkou reakci! Spokojený divák vždycky potěší :-)Odpověď

Blanka Kovandová
Úterý, 16. Říjen 2018 - 14:07

Dobrý den,letos jsem si po mnoha letech opět koupila předplatenku. Je prosím možnost na stránkách MDZ vyjádřit názor na shlédnuté představení?Děkuji a jsem s pozdravemMgr. Bronislava HašpicováOdpověď

Bronislava Hašpicová
Středa, 03. Říjen 2018 - 22:03

Dobrý den :-) Diváci mohou hlasovat již přímo po představení - u východu z divadla je po pravé straně hlasování - známkujete jako ve škole do průsvitných boxů. Jinak názor na představení můžete napsat sem na fórum a také například na náš facebook. Určitě nás Váš názor zajímá! A přejeme hezky prožitý čas v hledišti MDZ :-)Odpověď

Blanka Kovandová
Čtvrtek, 04. Říjen 2018 - 16:03

Děkuji za odpověď,BHOdpověď

Bronislava Hašpicová
Čtvrtek, 04. Říjen 2018 - 18:41

Dobrý den, chtěla bych se, prosím, zeptat, zda je možné, že i v tuto dobu (21.30) nelze objednat lístky vůbec na žádné představení ? Objeví se vždy " na tuto akci není možné provádět rezervaci" . Jsem předplatitelka na premiérová představení, Když si chci objednat lístky, jsem na stránkách přihlašená. Nevím, kde dělám chybu. DěkujiOdpověď

Marcela Solařová
Pondělí, 01. Říjen 2018 - 21:39

Dobrý den, elektronický předprodej bude spuštěn 3. Říjnav 11 hodin pro všechny zájemce. Pokud chcete uplatnit své právo na přednostní rezervaci, musíte ji provést buď emailem na prodej@divadlozlin.cz nebo telefobnicky na čísle 737227856 nebo osobně na pokladně MDZ. Děkujeme za pochopení.Odpověď

Blanka Kovandová
Úterý, 02. Říjen 2018 - 18:41

Dobrý den, je 3.10., 11:08 a stále "Na tuto akci není možné provádět rezervace." Děkuji.Odpověď

Tomáš Hlavica
Středa, 03. Říjen 2018 - 11:08

JIž OK. Jen dotaz - stačí mít vstupenku v mobilu nebo je ji nutné tisknout? DíkyOdpověď

Tomáš Hlavica
Středa, 03. Říjen 2018 - 11:19

Dobrý den, stačí v mobilu. My si přiblížíme čárový kód a čtečkou ho ověříme.Odpověď

Oldřich Bělka
Středa, 03. Říjen 2018 - 11:59