Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 22 a 9
Odpověď: vladimír váňaText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Musim moc pochvalit “Testosteron”. Listky jsem vyhrala v soutezi DPNK a po uterku konstatuji, ze to byla nejvetsi odmena. Melo to stavu, dynamiku. Herci vyborni a fakt nic nemelo chybu!!! Doporucuju! HOdpověď

Hana Zbrankova
Čtvrtek, 27. Červen 2019 - 08:03

Dobrý den ,děkujeme za velmi vydařenou divadelni sezonu a všechny akce spojené s vaším divadlem .Každá hra byla plná zážitků a Moskyti? Přesně ,jak se píše v předchozím přispěvku ,lze jen souhlasit .Děkujeme.Odpověď

Zdenka Minaříková
Čtvrtek, 20. Červen 2019 - 14:52

Děkujeme! Přejeme Vám krásné léto a brzy v divadle zase na viděnou!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 24. Červen 2019 - 15:31

Dobrý den, kdy prosím zveřejníte obsazení Žebrácké opery? K inscenaci zde nejsou žádné údaje jak jsem se dívala do zářijového programu. Děkuji a přeji vše hezké.Odpověď

Sylva Karásková
Čtvrtek, 20. Červen 2019 - 09:22

Dobrý den, paní Karásková! Žebráckou operu čeká v září generálkový týden, focení a premiéra. Stránky inscenaci na webu se zakládají, až s fotkami. Tak jen dopředu mohu prozradit, že se můžete těšít na Radovana Krále, Zdeňka Julinu, Gustava Řezníčka, Petru Královou, Romanu Julinovou, Marii Vančurovou, Matěje Štrunce, Lucii Rybníkářovou, Jana Leflíka..... a další a další :-)Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 24. Červen 2019 - 15:35

Dobrý den.V sobotu jsem se byl podívat na hru Moskyti.Byl jsem dost zvědav,protože komentáře a rozporuplné reakce mě nějak mátly...Musím říct,že jsem dlouho na něco takového čekal.Konečně hra z dnešní doby,některých,co se nechají zlákat snadným a rychlým řešením problémů,lidí s přehnaným očekáváním .Moc se mi líbila ,jak byla ukázána ta psychologie dnešních vztahů mezi lidmi nové doby.Všichni herci se vytáhli...A tak nenechte se odradit od uvádění takovýchto her,i když třeba někteří lidé odcházejí...oni se vrátí...I já se rád nejradši směji,ale pokud člověk problémy přehlíží,nebo je neřeší,může mu úsměv zmizet na dlouho,a bude mu trvat,než se zase zasměje.MOSKYTI-zásadní hra sezony...hezké prázdniny... ps.máte dobré klimaOdpověď

vladimír váňa
Středa, 19. Červen 2019 - 18:00

Pane Váňo! Děkujeme Vám moc za tuto reakci! Moc rádi Vás zase uvítáme v hledišti MDZ!Odpověď

Blanka Kovandová
Čtvrtek, 20. Červen 2019 - 14:25

Dobrý večer, ještě jednou tleskám a děkuji za včerejší představení Dobrý proti severáku, bylo to vážně skvělé! Neuměla jsem si představit, jak lze převést e-mailovou korespondenci do jevištní podoby (dobře Vy, pane řediteli i celý realizační týme!) a taky jsem se bála , že pak už to nikdy nebudou Ti mí knižní Emmi a Leo, ale paní Bačíková a obzvláště pan Řezníček mě mile překvapili a byli excelentní (opravdu se mnou celou dobu mluvili takhle?)!Odpověď

Jaroslava Křepelková
Neděle, 02. Červen 2019 - 19:52

Děkujeme!!!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 03. Červen 2019 - 14:52