Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 10 a 36
Odpověď: Blanka KovandováText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Dobrý den, včera jsem navštívila "Jednou budem dál" - super představení námětem i provedením. Až z té reality bohužel běhá mráz po zádech......Odpověď

Stanislava Sušilová
Čtvrtek, 20. Únor 2020 - 14:18

Pěkný den, ti Jedlíci čokolády jsou komedie? A kdo tam hraje? V seznamu premiér jsem našla Glorii a po ní hned Osobní poplach, to je nějaká novinka tato premiéra? Děkuji.Odpověď

Lenka Osičková
Úterý, 18. Únor 2020 - 10:00

Dobrý den, Lenko! Jedlíci čokolády není představení MDZ, ale jde o představení studetů herectví Zlínské soukromé vyšší odborné školy. Hrávají v našich prostorách pravidelně. Pod hlavičkou Divadlo Mandragora. Aktuálně mají na programu ještě představení Identity a Jméno. Více zde: https://www.facebook.com/divadlomandragora/Odpověď

Blanka Kovandová
Úterý, 18. Únor 2020 - 11:27

Viděla jsem tam jméno pana Michálka, tak jsem myslela, že napsal novou komedii do divadla. Moc se nám totiž líbil muzikál Jednou budeme dál...děkuji za odpověďOdpověď

Lenka Osičková
Středa, 19. Únor 2020 - 10:45

To máme radost a děkujeme za hezkou zpětnou vazbu. A na vysvětlenou, pan ředitel Michálek studentské Jedlíky čokolády režíruje.Odpověď

Blanka Kovandová
Čtvrtek, 20. Únor 2020 - 08:53

Dobrý večer, Motýli jsou volní, ale ve čvtrtek 13. 2. ve Studiu Z byli především úžasní! Moc děkujeme.Manželé ManďákoviOdpověď

alena manďáková
Pátek, 14. Únor 2020 - 20:30

Děkujeme!Odpověď

Petr Michálek
Sobota, 15. Únor 2020 - 09:03

Dobrý večer, chci Vám poděkovat za dnešního pana Kaplana. Představení jsem čirou náhodou viděla již potřetí (sk. R1), ale dnes bylo pro mě naprosto unikátní jakousi zvláštní energií. Náročná práce, kterou do inscenace vložíte má krásný smysl díky skvělým pocitům v hledišti i na jevišti. Díky!Odpověď

Lucie Kreisingerová
Pátek, 07. Únor 2020 - 21:42

Děkujeme moc!Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 10. Únor 2020 - 07:51

Dobrý den. Včera 5. 2..2020 jsme byli s našimi žáky v rámci předplatného na pohádce Pyšná princezna. Představení se nám všem moc líbilo. Ale naše děti(jsme z malé vesnice u Kyjova) byly velmi nespokojené s chováním ostatních žáků při zhasínání, kdy tito řvou, ječí, pískají atd. Strašně to kazí celkový dojem z představení. Nebylo by možné buď při představeních nezhasínat nebo před zahájením na tento nešvar upozornit hlášením?Děkuji za vstřícnost a těším se na další představení. Jana Martinková, ZŠ a MŠ SobůlkyOdpověď

Jana Martinková
Čtvrtek, 06. Únor 2020 - 07:14

Dobrý den, paní učitelko!Děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu a jsem ráda, že se dětem pohádka líbila. V sále se zhasnout musí, protože jen tak si diváci užijí plnohodnotně to, co se děje na jevišti. Děti se vždycky hodně těší a proto ten křik... Správné to není, ale je to spíš právě na učitelích (a samozřejmě hlavně rodině), aby děti přicházely do divadla poučené o správném chování - což děti od Kyjova evidentně byly! Takže Vám patří pochvala, a také si vážíme toho, že k nám za divadlem jezdíte z takové dálky! Děti pozdravujte a zase brzy přijeďte! Zdraví B. Kovandová, ved. odd. vnějších vztahůOdpověď

Blanka Kovandová
Pátek, 07. Únor 2020 - 10:34