Fórum

Program

Zeptejte se...

Údaje o uživateli:
Zapište součet čísel 64 a 18
Odpověď: Pavel ŠlinzText příspěvku:
Odeslat formulář
Vymazat data

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná a musíte je před odesláním vyplnit.

Přijaté komentáře

Dobrý den .Kdy skonči nová divadelní sezona ?V červnu 2021? Děkuji Minaříková.Odpověď

Zdenka Minaříková
Pátek, 05. Červen 2020 - 05:26

Dobrý den pane Michálku. Pokud vám vyjde kandidatura do senátu, zůstanete i tak na postu ředitele divadla?Odpověď

Jaroslav Krčál
Pondělí, 01. Červen 2020 - 11:07

Dobrý den, nechci na toto forum tahat politiku, ale odpovím, protože se to samozřejm týká divadla: Moje odpověď: Pokud uspěji, vzdám se svého mandátu městského zastupitele (a tím pádem i členství v několika odborných komisích) - už proto, že senátor může zastupitelstvo kdykoli požádat o slovo. Kromě toho bych přestal režírovat a psát hry, protože den má samozřejmě jen 24 hodin a já rozhodně nechci být táta na telefonu. Jedním dechem ale otevřeně říkám, že NECHCI OPUSTIT DIVADLO a všechnu svou dobrovolnickou činnost, protože bych popřel sám sebe i svůj koncept nového typu senátora, který je prorostlý s veřejným životem regionu. Zároveň bych radě města navrhl snížení mé ředitelské mzdy ve prospěch mých nejbližších spolupracovníků.Odpověď

Petr Michálek
Pondělí, 01. Červen 2020 - 12:58

Děkuji za odpověď a také za to, že chcete setrvat a neopustíte nás. Díky.Odpověď

Jaroslav Krčál
Úterý, 02. Červen 2020 - 14:36

Dobrý den pane řediteli, moc máme rádi vaše hry a líbily se nám. DObrý proti severáku, Upokojenkyně i Ovčáček. Prohlíželi jsme si nástěnky a nestihli jsme ale Jednou budem dál a Jedlíci čokolády. V programu jsme je ale zatím na stránkách nenašli. Budete je ještě někdy hrát? Už máme lístky na Saturnina v červnu a moc se těšíme, kamarádka říkala, že je to skvělé. Děkuji M.Odpověď

Marie Skopalíková
Středa, 27. Květen 2020 - 13:59

Dobrý den, moc díky za zájem, Jednou bude dál samozřejmě bude!!!! Kolem listopadu. A Jedlíci snad taky!!! Ještě jednou děkujeme!Odpověď

Petr Michálek
Pondělí, 01. Červen 2020 - 12:59

Já děkuji za odpověď.Odpověď

Marie Skopalíková
Pondělí, 01. Červen 2020 - 23:18

Dobrý den, dnes jsme procházeli okolo divadla a prohlíželi si vývěsky. Budete po pauze ještě hrát komedie Saturnin a Jedlíci čokolády? Ani jednu jsme ještě nestihli. Děkujeme. Šánkovi.Odpověď

Lucie Šánková
Pondělí, 18. Květen 2020 - 00:07

Dobrý den! Saturnina určitě hrát budeme! A Jedlíci čokolády jsou studentské představení Zlínské soukromé vyšší školy umění - dotaz je třeba směřovat na ně. Ale snad ještě bude příležitost uvést jejich představení i pro veřejnost...Odpověď

Blanka Kovandová
Pondělí, 18. Květen 2020 - 13:10

Dobrý den. Děkujeme za odpověď. Viděli jsme jméno pana ředitele, tak jsme mysleli, že se hra hraje v divadle, líbilo se nám totiž Jednou budeme dál. Tak alespoň na toho Saturnina přijdeme. Nashledanou. ŠánkoviOdpověď

Lucie Šánková
Pondělí, 18. Květen 2020 - 16:24

Těšíme se na vás!!!Odpověď

Blanka Kovandová
Středa, 20. Květen 2020 - 10:29

Děkuji ze srdce panu řediteli za obsáhlý vysvětlující milý dopis předplatitelům. Pro mě je VAŠE divadlo opravdu MOJE! DíkyOdpověď

Pavla Pilařová
Pátek, 15. Květen 2020 - 08:14

My Vám moc děkujeme za podporu! Vy jste zase NAŠE divačka! Těšíme se na setkání v hledišti MDZ.Odpověď

Blanka Kovandová
Pátek, 15. Květen 2020 - 13:48