Jací budou hosté v příští sezóně?

Program

Milí předplatitelé!

Součástí každé předplatenky jsou i speciální bonusy. Každý z těchto papírových útržků má určitou hodnotu, která představuje Vaši slevu. Bonus v hodnotě 250 Kč můžete uplatnit na hostující soubory (v programu označené „H MDZ“). Bonus v hodnotě 100 Kč je určen prioritně na představení domácího souboru na všech třech našich scénách. Bonusy uplatníte přímo na pokladně MDZ.

Tady je seznam HOSTUJÍCÍCH představení, která doplní naši SVO30DNOU SEZÓNU:

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se 8. října od 19 hodin podívat na slavnou one man show CAVEMAN, která vypráví o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví. V titulní roli se představí Jan Holík.

cavemancaveman

Divadelní spolek Frída představí 25. listopadu v 19 hodin nový žánr ve svém repertoáru – hudební komedii KOUZELNÁ VYHLÍDKA. Čtyři příběhy ve čtyřech odlišných hudebních stylech! První z nich se odehrává v období, kdy vyšší společnost a filmové hvězdy propadly swingu. Ve druhém s manželským párem, který řeší spory s vůní exotiky argentinského tanga. Ve třetím příběhu podivínský taxikář zákazníkům komplikuje život příchutí metalu devadesátých let. A konečně ve čtvrté prožijeme dilema ministerského předsedy, který se setkává s albánským bossem a hudbou balkánských Romů. Herce Báru Munzarovou, Martina Trnavského a Radima Nováka doplní do čtyřlístku dvojnásobná držitelka Thálie z oboru muzikál Daniela Šinkorová!

Český hudebník, trumpetista, aranžér, ale hlavně dirigent světoznámého orchestru Václav Hybš se, podle slov jeho zastupující agentury, vydá letos na vánoční šňůru naposled. VÁNOČNÍ KONCERT ORCHESTRU VÁCLAVA HYBŠE s hlavním hostem, muzikálovou herečkou Kateřinou Brožovou, uvedeme na jevišti Velkého sálu 29. listopadu v 17 hodin.

Rodinný balet LOUSKÁČEK v podání Moravského divadla Olomouc jsme pozvali v tom nejlepším čase – mezi vánočními svátky, na neděli 29. prosince od 17 hodin. Ve výpravné podívané účinkují sólisté ze všech koutů světa – Japonska, USA, Ruska či Itálie. „Pociťuji plnou neschopnost hudebně vyjádřit horu cukrovinek“, napsal svému bratrovi Petr Iljič Čajkovskij. Jeho Louskáček neodmyslitelně patří právě k Vánocům. Za více než sto let od své původní premiéry prošel mnoha proměnami, přesto jeho obliba u dětských i dospělých diváků neustále vzrůstá. Tato vánoční pohádka s kouzelnou hudbou jistě zpříjemní nejoblíbenější svátky roku Vám i Vašim dětem. Na toto představení jsou vstupenky již v prodeji (lze na ně ale také uplatnit předplatitelské bonusy).

louskaceklouskacek

„Jak známo, velký nos velkého ducha značí…“ Stačí nápověda? Ano – dalším našim milým hostem bude 17. března v 19 hodin Divadelní spolek Kašpar a jejich představení CYRANO. Životní výkon v titulní roli předvádí Martin Hofmann, známý široké veřejnosti hlavně díky televizním seriálům Ulice, Trpaslík, Redl nebo Most! Divadelní portfolio ale nabízí jinou tvář tohoto populárního herce – ztvárnil Krysaře, Horatia, Tybalta….a také Cyrana!

cyranocyrano

A klasický divadelní kus nabídneme i 15. dubna od 19. hodin, kdy jsme pozvali pražské Divadlo Kalich s novou inscenací LAKOMEC. Molierovu hru nazkouší i zlínskému publiku dobře známý režisér Jakub Nvota a v titulní roli Harpagona se představí zlínský rodák Pavel Zedníček. To je pro nás dostatečnou zárukou, že se máme na co těšit – inscenace totiž bude mít premiéru až v listopadu 2019.

 

VŠECHNY TYTO HOSTY (s výjimkou Louskáčka) ZAČNEME PRODÁVAT JIŽ V ZÁŘÍ 2019. Doporučujeme Vám tedy včas uplatnit bonusy. Nabídku ještě doplní vybraná představení festivalu Setkání/Stretnutie, která se dostanou do prodeje až na začátku dubna 2020 jako součást celého festivalového programu – to bude druhá možnost, jak bonusy z předplatenky uplatnit.