Představení pro předplatitele, která se na jaře nekonala, odehrajeme na podzim. POZOR! SLUČUJEME SKUPINY!

Program

Vážení předplatitelé, milí diváci!

blíží se čas, kdy začneme splácet nezaviněné dluhy. Od března do června 2020 jste nemohli kvůli koronavirovým opatřením chodit do divadla a my jsme nemohli hrát. Představení, o která předplatitelé přišli, odehrajeme v září až prosinci 2020. Do konce července dostanou domů poštou katalog s programem až do konce kalendářního roku. Všechny návštěvy divadla si tak budou moct dlouho předem naplánovat. Na stránkách divadla je program do konce roku 2020 už zveřejněn.

Abychom vše společně zvládli, museli jsme bohužel přistoupit k jednomu opatření - sloučit některé předplatitelské skupiny dohromady. V praxi to znamená, že jsme některým předplatitelům sáhli na jednu z výhod a nebudou sedět na místech, na která jsou zvyklí. Věříme, že budete vstřícní a budete mít pro tento krok pochopení. To nejlepší řešení jsme hledali velmi dlouho. 

Hrací dny předplatitelských skupin jsme se snažili zachovat v maximální míře, ale u některých skupin jsme museli posunout čas začátku představení.

Při usazování diváků u sloučených skupin bude vždy rozhodovat velikost předplatitelské základny. Početnější skupina předplatitelů zůstává sedět na svých místech. Ostatní, menší skupiny sál doplňují.

Přesazení se týká těchto skupin:

úterní skupina č. 1

středeční skupina č. 2

páteční skupiny č. 5 a 7

sobotní skupina č. 8.

Na všechna představení budou i místa k doprodeji pro nepředplatitele na tzv. „volnou kasu“. Vstupenky na září - prosinec 2020 budou v prodeji od 10. srpna, pro předplatitele (roční i sezónní) od 3. srpna.

Prosíme předplatitele, kterých se změna sedadla týká, aby se s námi spojili telefonicky (577 636 207, 577 636 220, 737 227 856) nebo emailem (prodej@divadlozlin.cz) a vybrali si místa nová.

Při vstupu do sálu musíte mít, kromě předplatenky i vstupenku na místa, která jste si na vybrali. Pokud můžete, vyzvedněte si vstupenky s předstihem.

S novým předplatným pak přejdeme na roční cyklus. Nebudeme ho už nabízet na sezónu, která kopíruje školní rok (září - červen), ale na kalendářní rok (leden - prosinec). S předprodejem začneme v listopadu 2020. 

Věříme, že nám zachováte věrnost.

Těšíme ne na vás!

Vaše divadlo