Thálií ověnčené Úplné zatmění v režii Pavla Kheka přiveze do Zlína Městské divadlo Mladá Boleslav

Program

Rimbaud a Verlaine – přátelství, nenávist, láska, žena, pravda, lež a vášeň až k úplnému zatmění. Představení Úplné zatmění o životě dvou prokletých básníků, které jejich průlet životem dohnal do situace, kdy nemohli být spolu, ale ani bez sebe, zahrají na zlínském jevišti herci z Městského divadla Mladá Boleslav v sobotu 24. října v 19 hodin. Diváci se mohou těšit na Matouše Rumla (Arthur Rimbaud) a Petra Mikesku (Paul Verlaine), který za tuto roli získal Cenu Thálie 2013. Představení režíroval Pavel Khek, ve Zlíně známý díky inscenacím Kdo je tady ředitel?, Krása na scéně či Sen noci svatojánské.
Vstupenky jsou k dostání v pokladně i na webu zlínského divadla.
Představení není vhodné pro děti do 14 let.

Úplné zatměníÚplné zatmění

Před představením se od 18 hodin uskuteční slavnostní vernisáž výstavy prof. Jindřicha Štreita pod názvem Domov (bez) domova ve foyer divadla.
Polovinu vystavovaných děl budou tvořit fotografie, které autor věnoval Charitě sv. Anežky české v Otrokovicích, druhou polovinu pak představují fotky, které vytvořil pro Armádu spásy. Právě tyto dvě organizace se spojily s Městským divadlem Zlín a společně ve třech pořádají výstavu, která je zaštítěna primátorem města Zlína MUDr. Miroslavem Adámkem. Projekt je realizován k příležitosti výročí dvaceti let fungování služby azylového domu Samaritán Otrokovice. Výstava potrvá do 15. listopadu 2015.

Jindřich Štreit - výstava Domov (bez) domovaJindřich Štreit - výstava Domov (bez) domova